Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vyzivove doplnky certifikované-100% prírodné- Tachyon Technology pharm- konkurencne najnizsie ceny- vitaminy-minerály-rastlinne extrakty- rastlinne hormony- chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova-aloe vera a ine

VÁŠ INTERNETOVÝ PREDAJCA DOPLNKOV VÝŽIVY ZA NAJNIŽŠIE CENY!


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

Podľa osobného želania vyrábame receptúru z účinných látok, v kombinácií vitamínov, minerálov, aminokyselín, rastlinných extraktov a to vo forme prášku alebo tabliet (nie na osobné účely).


- AKTUÁLNE AKCIE TACHYON TECHNOLOGY PHARM:


Dovoľte, aby sme Vám predstavili 5 zaručených doplnkov stravy na detoxikáciu organizmu. Veľká noc sa blíži závratnou rýchlosťou a práve v tieto dni sa dokážeme nekresťansky prejesť. Tohtoročné oslavy jari sa ale nemusia skončiť vyskočením ručičky váhy príliš vysoko. Stačí iba dodržať pár zásad. DETOXIKAČNÁ ZOSTAVA


  

***

Vyskúšajte účinnú zostavu  na podporu ŽILNÉHO SYSTÉMU 25,70€

Doplnok stravy pri metličkových cievkach, vredoch predkolenia žilného pôvodu, chronickej venóznej insuficiencii, varixoch (kŕčové žily), opuchoch a bolestiach dolných končatín.

-> VARIXOL
-> C KOMPLEX PRÍRODNÝ

Priamo od výrobcu za konkurenčne najnižšie ceny!


                                                                      

***

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

- motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom