Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Doplnky stravy, výživy prírodné naturálne- Tachyon Technology pharm. spol. s.r.o.- najnizsie ceny- vitaminy-minerály- aminokyseliny- krastlinne extrakty- fytohormóny (rastlinne hormony)- riasy: chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova

INTERNETOVÝ PREDAJ VÝROBCU DOPLNKOV VÝŽIVY- STRAVY
KOMPLEXNÉHO VÝBERU 100 NAJDOLEŽITEJŠÍCH PRÍRODNÝCH CERTIFIKOVANÝCH

ZA GARANTOVANE NAJNIŽŠIE CENY!


na FB sa dozviete o najnovších akciách Tachyon ...a súhrne noviniek a vedeckých článkov.


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            BuddhaPOHODLNE, RÝCHLO a SPOĽAHLIVO. Vytvorte si vlastný účet pre pohodlnejšie nakupovanie na našej novej webovej stránke (všetko pre Vaše zdravie na jednom mieste) - WWW.TACHYONNATUR.SK

*****************************************

! Meditačná služba, kde je možné voľne sa zúčastniť !

Meditatujúcim je Karol Beláň (expert na pránickú výživu).

Pozývame Vás na “stretnutie”, kde bude mať možnosť každý zúčastnený akýmsi spôsobom sa otvoriť, ponúknuť kúsok zo seba. Na nič sa nehrať, byť prirodzený. Navzájom vytvoríme harmonický celok. Proste, aby sa to rozbehlo.

Meditujúci povie pár slov, pár myšlienok, i ostatní vyjadria svoje aktuálne prebiehajúce pocity/ myšlienku dňa.

*****************************************


Tachyon Technology pharm. preto, lebo našim cieľom je spojiť v prípravkoch silu prírodných látok pri uplatňovaní ich maximálneho dávkovania s prebudením vnútornej sily byť zdravý, krásny a naplnený harmóniou.
Tachyonizácia je kvantové bioinformačné ošetrenie, ktoré sa obvykle popisuje ako živá genetická informácia na kvantovej úrovni naviazaná na hmotu tabliet alebo amuletov, odkiaľ ju bunky, podvedomie a informačné pole organizmu dokážu prijímať, vyľaďovať svoje funkcie a uplatňovať pri vytváraní ideálu krásy a zdravia.
Ošetreniu sa venujeme 20rokov, je smerované na vyvolávanie efektu kvantového unášania. K vnímaniu seba ako energie a slobodného tvorivého vedomia vytvárajúceho novú realitu seba.


Súčasné doslova REVOLUČNÉ OBLASTI, kde doplnky výživy dosahujú mimoriadny efekt pri starostlivosti o zdravie a krásu

                                                                                                                                       

           Onkologické ochorenia/Oncological disease

Pozoruhodné výsledky s pôsobením vysokých dávok C vitamínu v kombinácii s Lyzínom Prolínom, Amygdalínom,
Enzýmami: Trypsínom a Chymotrypsínom, predstavujú novodobú revolúciu v oblasti.

Lyzin Prolin, Amygdalin B17, Trypsin-Chymotrypsin, Lyzin C komplex max, Imunoglobulín, IP6 Mg, Fucoidan


Revolúciou je zvýšenie tvorby kolagénu v stenách ciev, obnovenie ich pružnosti v spojení s potlačením narušovania cievnych ciev homocysteínom a jeho reguláciou.  Vysoké dávky komplexu C vitamínov  v spojení s lyzínom a prolínom, a regulátormi homocysteínu B6 a B12 predstavujú revolučný prelom starostlivosti o priechodnosť a pružnosť ciev a žíl. Skúsenosti a štúdie poukazujú na celosvetovo významnú zmenu v tejto oblasti.

Srdcovo-cievny komplex, Kardiomax, Lecitín Horčík

                     Kmeňové bunky/ Stem cells

Prelomom je starostlivosť o kmeňové bunky, ktoré sa tvoria v kostnej dreni, putujú v krvnom obehu na poškodené miesta a opravujú ich. Ochrana kmeňových buniek, podnecovanie ich tvorby, ich uchytenie a aktivácia procesu opravy poškodených tkanív a ich návrat späť do kostnej drene. Tento nový sprístup starostlivosti o zdravie využíva synergické  pôsobenie extraktov z rias, fytohormóny, resveratrol, aminokyseliny a antioxidanty, na dosiahnutie optimálnej funkcie kmeňových buniek a ich ochrany, čo spôsobilo doslova revolúciu v starostlivosti o zdravie pestovaním fyzickej krásy.

Activ Stem, Protect Stem, Memory

Štítna žľaza/ Thyroid

Nový prístuppredstavuje doplňovanie základných živín pre štítnu žľazu, L-Tyrozínu a vybranej rady B vitamínov, čím dochádza k podpore tvorby euthyroxu- hormónu štítnej žľazy a k obnoveniu jej správnej funkcie. Práve nedostatočná tvorba euthyroxu je najčastejšou príčinou zväčšovania štítnej žľazy. Revolučnou je zmena v prístupe k často vyskytovaným problémom pri obezite- zväčšovanie štítnej žľazy alebo tvorba uzlíkov.

Kelp, L- Tyrozin

Nevyvážené hormonálne hladiny u mladých mužov a žien a ich nežiadúci pokles po 45. roku/Hormone levels (Men and Women)

Revolučným je riešenie pomocou fytohormónov, ktoré podobne ako kľúče zapadajú do tých istých zámkov- buniek, ako estrogén a testosterón. Spúšťajú v nich rovnaké obnovovacie procesy avšak nemajú tendenciu spúšťať rakovinotvorné procesy ako estrogén a testosterón. U mladej generácie ovplyvňujú formovanie charakteristickej ženskej a mužskej postavy, podľa druhu fytohormónov, a u staršej generácie brzdia spúšťanie samodestrukčných procesov, ku ktorým znižovanie hormonálnych hladín smeruje: osteoporóza, prostata, onkologické ochorenia, návaly pri prechode, pokles potencie.

Hormonatur muži/hormonatur ženy

 Kĺby, chrbtica.../ Joints, back...

Revolučným je zistenie,že spojenie pôsobenia fytohormónov s látkami podporujúcimi tvorbu kolagénu,  regeneráciu šliach a kostí, vyvoláva procesy na obnovu podkožného kolagénového cementu, ktoré úbytok je príčinou tvorby vrások a tiež vyvoláva procesy na regeneráciu kĺbových lôžok a zvyšovanie pružnosti žíl a ciev. Základom sú zvýšené dávky Esteru C vitamínu v kombinácii s Lyzínom, Prolínom a Zinkom na tvorbu kolagénu s podporou látok pre stavbu chrupaviek a kĺbových lôžok ako: Chondroitín, Glukosamín, MSM, Kyselina Hyalurónová, Hydrolizovaný kolagén a Vitamín D.

Mobil+, Kolagén, Kyselina Hyalurónová

Imunita

Sú dve opačné reakcie organizmu. Buď prehnane reaguje na neškodné alergény alebo nedostatočne na patogény. Novým prístupom sa ukázalo, že doplnenie živín ako Zinok a i. pre normálne fungovanie imunity a vybraných rastlinných extraktov napomáhajúcich prepnúť organizmus do režimu kedy alergény registruje ako neškodné alebo i užitočné látky, ako napr. peľ.

Anti V, C Imun, Cordyceps, Glukán IP6, Imunocolostrum, Imunoglobulín, Ultrakomplet

Mentálne schopnosti, pamäť, myseľ, duševná energia, dobrá nálada

Komplex extraktov a aktívnych prírodných látok na zvyšovanie duševnej pohody a mozgové nutrienty podporujúce vytváranie neurónových prepojení medzi pravou a ľavou hemisférou. Nový revolučný prístup spočíva v ich súčasnom aktivovaní a vytvorení spoločného synergického efektu na rast mentálnych schopností. Činnosť mysle a pamäte: rozšírenie ciev Ginko Biloba, tvorba neurónových prepojení DMAE- nervový transmitér, ktoré sa podieľa  na prenášaní signálov medzi neurónmi., činnosť nervového systému B1, B2, B6 a Chróm. Ako nutrient je zvlášť dôležitý Cholín vo forme lecitínu, ktorý obsahuje 80% Cholínu a iné užitočné látky pre srdce a cievy. A tiež sú dôležité aj Omega 3 nenasýtené  mastné kyseliny. Pri vyššom veku je zaujímavá kombinácia obsiahnutá v prípravku Alz Natur. Pri pestovaní mentálnych schopností je veľmi dôležitá duševná pohoda a vnútorný optimizmus, čo priamo súvisí s množstvom duševnej energie, využívanej pri jednotlivých činnostiach čo zároveň zvyšuje aj mentálne schopnosti ako pamäť a myseľ (opak depresie)- prípravok "Pohoda duše". Na aktívne zvyšovanie podielu duševnej energie je dôležité, aby neustále rástol podiel z energie získavanej z mentálnych procesov (Chi, Prána, Manas),... oproti energii získavanej z potravy - prípravok "Prána Aktív", vhodný aj pri zjednodušení prechodu na čistú pránicku výživu.

Súčasťou tejto oblasti je výber umenia, vedeckých poznatkov, ktoré sa aktívne podieľajú na formovaní a individuálnej tvorbe tvorbe nových mentálnych schopností a duševných schopností. Vybrané romány, odborné publikácie a interiérové prvky zamerané na zoznámenie sa s možnosťami vyladenia prostredia bytu či kancelárie,...

Einstein občas zamieňať s prípravkom Memory. Nutrienty doplňovať prírpavkom Lecitín+Horčík (80% Cholín) a Omega 3. Pre vyšší vek Alz Natur, DMAE pri štúdinej záťaži a tvorivej práci - prepojenie medzi pravou a ľavou hemisférou. Optimálne 300mg 2x denne.
Starostlivosť o duševnú pohodu - Pohoda duše v príprave, k dispozícii ako vzorka.
Práca s pránickou energiou- a pri prechode na pránickú výživu, Prána aktív- novinka v príprave, vzorka k dispozícii.

Pri prípravkoch sa využíva proces tachyonizácie, bioinformačného ošetrenia, vychádzajúci z najnovších poznatkov naviazania informácie na hmotný substrát.

Nastavenie prostredia - predmety, s ktorými sme v dennom styku, využitie funkcionalistického abstraktného umenia na vytvorenie nového spôsobu vnímania a tvorbu motivačných podnetov. Stolová doska- jedálenský a pracovný stôl ako abstraktný obraz, dvere oddeľujúce interiér z rôznych druhov činností, kde abstraktný obraz na jednej strane upravuje vnímanie priestoru za dverami a vylaďuje pohľad na jeho užívateľa.A abstraktný obraz z vnútornej strany interiéru pôsobí motivačne, na zvyšovanie tvorivosti a duševnej pohody.


Doplnky výživy obsahujú rastlinné extrakty vytvárané rastlinami po milióny rokov na ochranu voči patogénom prostredia. Látky, ktoré rastliny vytvorili sú mimoriadne účinné, ale nie sú patentovateľné. Je možné ich použiť ihneď, nakoľko sú úplne prírodné oproti liekom vyrábaných z chemických substancií.

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov).

Pomocou prírodných výživových doplnkov, vybraných profesionálmi moderného životného štýlu a najnovších skúseností. Obnovte svoje zdravie a krásu, rozviňte silnú nezadržateľnú osobnosť, realizujte svoj profesionálny úspech.

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

Podľa osobného želania vyrábame receptúru z účinných látok, v kombinácií vitamínov, minerálov, aminokyselín, rastlinných extraktov a to vo forme prášku alebo tabliet (nie na osobné účely).***

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

  • motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom