Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vyzivove doplnky- Tachyon Technology pharm- konkurencne najnizsie ceny- vitaminy-minerály-rastlinne extrakty- rastlinne hormony- chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova-aloe vera a ine

VÁŠ INTERNETOVÝ PREDAJCA DOPLNKOV VÝŽIVY ZA NAJNIŽŠIE CENY!


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

                                       

26.-28.09.2014 PRÁNICKÁ VÝŽIVA- S BRETHARIÁNOM PETROM- prednáška                    1. VITAMÍN TÝŽDŇA ( 22.09. - 28.09. 2014)
Doplnok výživy
Mobil+ 120tbl. 8,60€  je využívaný na udržanie zdravých kĺbov, kostí a na podporu správneho fungovania imunitného a nervového systému. S účinnými látkami: glukosamín, chondroitín,paba,  vitamín B5, B6, kyselinou listovou a vitamínom C.


2. LIEČITEĽ MILAN (29.09.2014) od 13:00 - 18:00hod.
Dňa 29.09. 2014 (pondelok) od 13:00 - 18:00hod. sa v priestoroch hotela Galéria uskutoční prednáška liečiteľa Milana, ktorý je Majstrom- učiteľom REIKI, vlastní I. a II. stupeň magnetického liečenia a jeho záujmami sú Numerológia a Astrológia, pracuje s kartami a intuíciou. V prípade, že máte záujem o výklad, alebo potrebujete vyriešiť zdravotné problémy, očistiť a uvoľniť karmické bloky, nájsť vlastný talizman, zbaviť sa závislostí a prebudiť schopnosť samouzdravenia, neváhajte nás kontaktovať.
Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

- motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom