Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vyzivove doplnky certifikované-100% prírodné- Tachyon Technology pharm. spol. s.r.o.- konkurencne najnizsie ceny- vitaminy-minerály-rastlinne extrakty- rastlinne hormony- chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova-aloe vera a ine

VÁŠ INTERNETOVÝ PREDAJCA DOPLNKOV VÝŽIVY ZA NAJNIŽŠIE CENY!
" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

Podľa osobného želania vyrábame receptúru z účinných látok, v kombinácií vitamínov, minerálov, aminokyselín, rastlinných extraktov a to vo forme prášku alebo tabliet (nie na osobné účely).


- AKTUÁLNE AKCIE TACHYON TECHNOLOGY PHARM spol. s.r.o.:


 NOVINKA! Súčasťou hotela je i kaderníctvo a výber z doplnkov stravy pre starostlivosť o krásne pevné vlasy a žiarivú pleť.  Otvorené podľa Vašich potrieb. Objednávky prijímame na tel.čísle: 0944 101 296

***

PRE MUŽOV I ŽENY - zostava doplnkov stravy pri problémoch s erekciou, libidom a zníženým sexuálnym apetítom.

Intímne chvíle vo dvojici môže ľahko narušiť nízke libido jedného z partnerov, ktoré môže ľahko skomplikovať vzťah. Začnite tento problém ihneď riešiť a odhaľte jeho príčinu, ktorá môže byť aj v zdravotnom stave partnera. Začnite užívaním zostavy pri problémoch so zníženým sexuálnym apetítom. Priamo od výrobcu Tachyon za konkurenčne najnižšie ceny na trhu.***

1. ZOSTAVA TÝŽDŇA -MUŽI A ŽENY (27.04 - 03.05.2015)

Boj s vekom už nie je len doménou žien. Čím ďalej, tým viac sa svojim zovňajškom zaoberajú aj muži, hoci ich najväčším nepriateľom je strata vlasov a vypuklé bruško a nie vrásky na tváry ako je to u žien.

Už po mesiaci užívania prípravkov zahrnutých do tohto systému dochádza k vyrovnaniu vrások, nárastu sexuálnej aktivity, zvýšeniu hladiny duševnej energie a osobnej príťažlivosti.

Tachyon si pre vás pripravil mimoriadnu zostavu pre ženy i mužov za mimoriadne najnižšie ceny.

***


Jedna z najmodernejších metód liečby takmer všetkých ochorení súčasnosti-liečba kmeňovými bunkami- je od nového roku dostupná aj pacientom na Slovensku vďaka vybraným účinným látkam v doplnkoch stravy. Ich priaznivé účinky potvrdzujú stovky úspešne liečených pacientov na celom svete, napríklad v Spojených štátoch či v Európe.

-> ACTIV STEM
-> PROTECT STEM
-> MEMORY

Priamo od výrobcu za konkurenčne najnižšie ceny!
                                                                      

***

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

- motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom