Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vyzivove doplnky certifikované-100% prírodné- Tachyon Technology pharm- konkurencne najnizsie ceny- vitaminy-minerály-rastlinne extrakty- rastlinne hormony- chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova-aloe vera a ine

VÁŠ INTERNETOVÝ PREDAJCA DOPLNKOV VÝŽIVY ZA NAJNIŽŠIE CENY!


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

Podľa osobného želania vyrábame receptúru z účinných látok, v kombinácií vitamínov, minerálov, aminokyselín, rastlinných extraktov a to vo forme prášku alebo tabliet (nie na osobné účely).


VIANOČNÉ BALÍČKY: MUŽI, ŽENY, SENIORI, DETI
Overená účinná zostava balíčkov na mieru(minerály, enzýmy, prírodné extrakty, aminokyseliny, fytohormóny, ...) Najnižšie ceny v prípade objednania priamo od výrobcu

MIMORIADNE VIANOČNÉ ZĽAVY PRI NÁKUPE NAD 24€- stačí si len vybrať váš obľúbený prípravok!- AKTUÁLNE AKCIE TACHYON TECHNOLOGY PHARM:                        

           

Doplnok stravy MLADÝ ZELENÝ JAČMEŇ 280tbl. 11,80€ pre Vašich najbližších je prírodným zdrojom minerálov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín, stabilizuje hladinu cukru v krvi a upravuje zvýšenú zrážanlivosť krvi, pri tráviacich ťažkostiach, zvýšenej acidite žalúdka, pri detoxikačných a regeneračných kúrach, Priamo od výrobcu za konkurenčne najnižšie ceny!

       

                                                      ***

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

- motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom