Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vyzivove doplnky- Tachyon Technology pharm- konkurencne najnizsie ceny- vitaminy-minerály-rastlinne extrakty- rastlinne hormony- chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova-aloe vera a ine

VÁŠ INTERNETOVÝ PREDAJCA DOPLNKOV VÝŽIVY ZA NAJNIŽŠIE CENY!


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.


Večery vo Výtvarnej kaviarni s komorným zábavným poznávacím programom                                                      

       

1. VITAMÍN TÝŽDŇA ( 08.09. - 14.09. 2014)
Doplnok výživy
Chlorella 350tbl. 13,00€  je využívaná pri ochrane zdravia tráviaceho traktu a pri podpore detoxikácie organizmu. Je vysoko cenená, nie len v alternatívnej medicíne, ale jej pozitívne účinky sú prijímané všeobecne.


1. LIEČITEĽ MILAN (16.09. a 29.09.2014) od 13:00 - 18:00hod.
V dňoch 16.09. (utorok) a 29.09. 2014 (pondelok) od 13:00 - 18:00hod. sa v priestoroch hotela Galéria uskutoční prednáška liečiteľa Milana, ktorý je Majstrom- učiteľom REIKI, vlastní I. a II. stupeň magnetického liečenia a jeho záujmami sú Numerológia a Astrológia, pracuje s kartami a intuíciou. V prípade, že máte záujem o výklad, alebo potrebujete vyriešiť zdravotné problémy, očistiť a uvoľniť karmické bloky, nájsť vlastný talizman, zbaviť sa závislostí a prebudiť schopnosť samouzdravenia, neváhajte nás kontaktovať.
Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

- motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom