Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Doplnky stravy, výživy prírodné naturálne- Tachyon Technology pharm. spol. s.r.o.- najnizsie ceny- vitaminy-minerály- aminokyseliny- krastlinne extrakty- fytohormóny (rastlinne hormony)- riasy: chlorella-zelena kava- spirulina- kyselina hylauronova

INTERNETOVÝ PREDAJ VÝROBCU DOPLNKOV VÝŽIVY- STRAVY
KOMPLEXNÉHO VÝBERU 100 NAJDOLEŽITEJŠÍCH PRÍRODNÝCH CERTIFIKOVANÝCH

ZA GARANTOVANE NAJNIŽŠIE CENY!


na FB sa dozviete o najnovších akciách Tachyon ...a súhrne noviniek a vedeckých článkov.


" Základom tvojho života je, ako zachádzaš sám so sebou"
                                                                                            Buddha


Tachyon Technology pharm. preto, lebo našim cieľom je spojiť v prípravkoch silu prírodných látok pri uplatňovaní ich maximálneho dávkovania s prebudením vnútornej sily byť zdravý, krásny a naplnený harmóniou.
Tachyonizácia je kvantové bioinformačné ošetrenie, ktoré sa obvykle popisuje ako živá genetická informácia na kvantovej úrovni naviazaná na hmotu tabliet alebo amuletov, odkiaľ ju bunky, podvedomie a informačné pole organizmu dokážu prijímať, vyľaďovať svoje funkcie a uplatňovať pri vytváraní ideálu krásy a zdravia.
Ošetreniu sa venujeme 20rokov, je smerované na vyvolávanie efektu kvantového unášania. K vnímaniu seba ako energie a slobodného tvorivého vedomia vytvárajúceho novú realitu seba.


Súčasné doslova REVOLUČNÉ OBLASTI, kde doplnky výživy dosahujú mimoriadny efekt pri starostlivosti o zdravie a krásu

                                                                                                                                       

           Onkologické ochorenia/Oncological disease

Pozoruhodné výsledky s pôsobením vysokých dávok C vitamínu v kombinácii s Lyzínom Prolínom, Amygdalínom,
Enzýmami: Trypsínom a Chymotrypsínom, predstavujú novodobú revolúciu v oblasti.

Lyzin Prolin, Amygdalin B17, Trypsin-Chymotrypsin, Lyzin C komplex max, Imunoglobulín, IP6 Mg, Fucoidan

 Srdcovo-cievne ochorenia/ Cardiovascular disease

Revolúciou je regulácia homocysteínu kyselinou listovou B6, B12 v kombinácii s vysokými dávkami 3 špeciálnych foriem C vitamínu, Lyzínom a Prolínom. Skúsenosti a štúdie poukazujú na nezvyčajný efekt pri obnove pružnosti a priechodnosti ciev.

Srdcovo-cievny komplex, Kardiomax, Lecitín Horčík

                     Kmeňové bunky/ Stem cells

Zvýšenie tvorby kmeňových buniek v kostnej dreni, ich ochrana a schopnosť uchytiť sa, a obnovovať poškodené tkanivá a orgány. Na základe štúdií a skúseností, ovplyvňujú pozoruhodným spôsobom extrakty rias, fytohormóny, resveratrol, aminokyseliny a antioxidanty, čo spôsobuje doslova revolúciu v riešení mnohých problémov.

Activ Stem, Protect Stem, Memory

Štítna žľaza/ Thyroid

Kombinácia Tyrozínu a B vitamínov + niektorých ďalších látok ovplyvňuje podstatnou mierou funkciu štítnej žľazy, a tvorby euthyroxu, a tým aj zväčšovanie alebo zmenšovanie štítnej žľazy. Revolučnou je zmena v prístupe k často vyskytovaným problémom pri obezite- zväčšovanie štítnej žľazy alebo tvorba uzlíkov.

Kelp, L- Tyrozin

Hormonálne hladiny ženy a muži/Hormone levels (Men and Women)

Náhrada klesajúcich hormonálnych hladín vekom od 45 roku fytohormónmi, Saw palmettom, izoflavonoidmi a ďalšími, sa ukázala ako účinný spôsob ovplyvňovania mechanizmov pri menopauze, poklesu potencie, osteoporóze, vzniku onkologických ochorení.

Hormonatur muži/hormonatur ženy

 Kĺby, chrbtica.../ Joints, back...

Revolučným je zistenie o princípe pôsobenia vysokých dávok C vitamínu v kombinácii s Lyzínom, Prolínom a Zinkom na tvorbu kolagénu s podporou látok pre stavbu chrupaviek a kĺbových lôžok, ako : Chondroitín, Glukosamín, MSM, Kyselina hyalurónová a Hydrolizovaný kolagén.

Mobil+, Kolagén, Kyselina Hyalurónová

Imunita

Anti V, C Imun, Cordyceps, Glukán IP6, Imunocolostrum, Imunoglobulín, Ultrakomplet


Doplnky výživy obsahujú rastlinné extrakty vytvárané rastlinami po milióny rokov na ochranu voči patogénom prostredia. Látky, ktoré rastliny vytvorili sú mimoriadne účinné, ale nie sú patentovateľné. Je možné ich použiť ihneď, nakoľko sú úplne prírodné oproti liekom vyrábaných z chemických substancií.

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov).

Pomocou prírodných výživových doplnkov, vybraných profesionálmi moderného životného štýlu a najnovších skúseností. Obnovte svoje zdravie a krásu, rozviňte silnú nezadržateľnú osobnosť, realizujte svoj profesionálny úspech.

Jedným zo základných predpokladov, aby sme naplnili náš stav pohody a získali pocit zdravia, rovnováhy a krásy, je mať priateľský vzťah so svojim telom v jeho najširšom poňatí. Telo nám to mnohokrát vráti, ak sa k nemu chováme ohľaduplne, s úctou a láskou. Nestačí formovať telo iba zvonku a dávať mu ten najlepší vzhľad, ale tiež ho udržiavať pre okolie neviditeľnou časťou, všetky systémy ako tráviaci, obehový, dýchací, atď. vrátane starostlivosti o jeho energetickú úroveň.

Ak hľadáte spôsob ako zhodiť kilá, vyladiť hormonálne hladiny, doplniť chýbajúce vitamíny, otehotnieť, zlepšiť pleť, vlasy, nechty,.. doplnky výživy sú tým najlepším riešením. Zároveň prispevajú k optimalizácii precesu regenerácie a v špecifických prípadoch slúžia kvalite výkonu ako legálny stimulant.

Podľa osobného želania vyrábame receptúru z účinných látok, v kombinácií vitamínov, minerálov, aminokyselín, rastlinných extraktov a to vo forme prášku alebo tabliet (nie na osobné účely).***

Prírodné látky, výber z najdôležitejších rastlinných extraktov, vitamínov, fytohormónov pre pestovanie zdravia, krásy a mladosti (zdravý životný štýl a výber 100 najdôležitejších výrobkov)

  • motivačná kaviareň = poradňa: kultúrne večery v motivačnej kaviarni- je lepšie motivovať sa pre krásu a mladosť ako byť chorý + ponúkame odborné info o tom ako na to spojené so spoločenským večerom vo výtvarnej kaviarni

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom