Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Potrebujete poradit? Poradna zdarma - o doplnkoch vyzivy- krase- zdravi. Kontaktujte nas: online, mailom, telefonicky

Toto unikátne poradenstvo využíva aplikovanie celého komplexu vitamínov, minerálov, enzýmov a rastlinných extraktov na účinnú prevenciu, na odstraňovanie príčin ochorení a rozvinutie telesnej krásy

Poskytujeme skúsenosti a poznatky iných pri uplatňovaní alternatívnych a doplnkových metód (rastlinných extraktov, enzýmov, vitamínov, minerálov a úprave životosprávy) na odstraňovanie príčin ochorení.

Je na užívateľovi ako tieto skúsenosti využije, prípadne si ich doplní podľa rady svojho lekára.

Poradenská služba je uskutočňovaná ako moderná tímová forma profesionálneho, odborného vedenia pre rozvíjanie vysokej kvality zdravia, kondície a príjemného vzhľadu, osobného a profesionálneho úspechu.

BONUS! Bezplatná poradňa odborného psychológa, v základnom rozsahu, zameraného na úspešnosť, kvalitné vťahy, pestovanie zdravia a krásy, mladnutiem... Príležitosť získať bezplatné vstupenky, s možnosťou dobrovoľného príspevku na víkendový seminár. Viac info na: info@multivitamins.sk, +421/254 777 817, 917 632 452.


NOVÉ!!!

Individuálne poradenstvo Tachyon Technology pharm.

Vážení zákazníci, spoločnosť Tachyon Technology, na základe dlhoročných skúseností a aktívnej spolupráce s lekármi a liečiteľmi, od nového roka 2016, rozširuje svoj profil služieb o individuálne poradenstvo, a na mieru zostavený komplex  doplnkov výživy vychádzajúcich z najlepšej kombinácie účinných látok jednotlivých doplnkov. K zostaveniu osobného balíčka predchádza analýza vami zadaného zdravotného problému (+ vek, výška, váha, pohlavie).Prostredníctvom týchto informácií Vám pripravíme súbor doplnkov výživy cielene zameraný na daný problém.

Žiadosti o individuálne poradenstvo zasielajte na info@multivitamins.sk/ info@tachyonnatur.sk, alebo nás kontaktujte telefonicky na: +421/254777817, 917 632 452

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom