Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
C KOMPLEX prírodný 100 tbl.

Doplnok výživy na podporu zdravia a správneho fungovania imunitného systému.

C KOMPLEX NATUR od Tachyon Technology pharm. je významný tým, že okrem samotného vitamínu c, obsahuje aj extrakty z čerešne acerola a pomaranča, ktoré sú prírodným zdrojom vitamínu c. Tiež obsahuje Ester C, Kyselinu L-askorbovú, Askorban vápenatý, Askorbyl palmitát - formy vitamínu C, ktoré spolu s citrusovými bioflavonoidmi výrazne podporujú účinnosť C vitamínu.


RECENZIE

Prípravok obsahuje VITAMÍN C, ktorý prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupavie, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky, imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.

Extrakty z čerešne Acerola a pomaranča sú prírodným zdrojom vitamínu C. Ester C je forma vitamínu C, ktorá je spolu s citrusovými bioflavonoidmi dôležité pri podpore imunity.Spôsob užívania:
Dospelí 1 až 2 tablety denne. Tabletu nechajte v ústach rozpadnúť a mikropelety prehltnite.


Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.


Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.
Zloženie:

Vitamín C 500 mg - formy: Extrakt z čerešne acerola; L-askorbyl-6-palmitát; Kyselina L-askorbová; Askorban vápenatý; Ovocný koncentrát pomaranč
Rastlinné bioflavonoidy 20 mg
Neohesperidín 1 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný"
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 10.6 € | 8.2 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom