Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Rákos megbetegedések- termékösszeállítás a prevencióra és a kezelés támogatására.

A használt készítmények alkalmasak a kialakulásnak okai megszüntetésére és a már kialakultbetegség gyógyítására. Közben növelik az immunrendszer aktivitását, amely a betegség végett amúgy is lecsökken és az valójában maga a gyógyítás (kemoterápia és rádioterápia).

Ezeket a termékösszeállítások ajánlatosak a különböző rákos megbetegedéseknél:

1. Vybraná zostava prípravkov - rakovina prsníka, maternice a vaječníkov u žien, rakovina prostaty u mužov (podpora liečby a odstránenie príčin vzniku hormonálne podmienených onkologických ochorení)
(kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Aloe vera+ 60 tbl. - obsahuje beta-glukán, ktorý zvýšuje imunitný systém pri onkologických ochoreniach + ďalšie látky inhibujúce rast nádorových buniek
2. IP6-MG 60 tbl. - komplexná podpora tvorby ochranných faktorov pred negatívnym vplyvom voľných radikálov
3. I3C+ 60 tbl. - indol-3-karbinol sa podieľa na ochrane DNA pred karcinogénnymi látkami, čím tiež pôsobí proti vzniku rakoviny prsníka, maternice a prostaty
4. Resveratrol 120 tbl.- zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, uchováva pružnosť ciev, prevencia proti arterioskleróze, brzdí mutagénne procesy vedúce k vzniku a šíreniu rakoviny, účinný antioxidant, pri omladzovacích kúrach, pôsobí proti starnutiu.
5. Trypsin - chymotrypsin 100 tbl. - Napomáha pri trávení a očistení srdcovo-cievneho systému a celý organizmus. Má výrazný antioxidačný účinok.


Uvedenú zostavu doporučujeme dopĺňať aplikáciou Enzým komplexu (najlepšie po dobu 2 mesiacov) a podľa charakteru ochorenia a stavu imunitného systému dopĺňať Imunoglobulín Natur.
Doporučené užívanie Enzýmkomplexu: po 2 mesiacoch užívania si urobiť prestávku 1 mesiac; podľa stavu zopakovať užívanie po dobu 2 mesiacov.


2. Vybraná zostava prípravkov - rakovina hrubého čreva, pľúc, mozgu,... (podpora liečby a odstránenie príčin vzniku nehormonálne podmienených onkologických ochorení)
(kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Aloe vera+ 60 tbl. - obsahuje beta-glukán, ktorý zvýšuje imunitný systém pri onkologických ochoreniach + ďalšie látky inhibujúce rast nádorových buniek v mozgu, pľúcach, hrubom čreve
2. IP6-MG 60 tbl. - komplexná podpora tvorby ochranných faktorov pred negatívnym vplyvom voľných radikálov
3. Glukán IP6 60 tbl.  - Beta-glukán a inozitol hexafosfát (IP6) na zvýšenie imunitného systému, ako podporný prostriedok pri chronických a onkologických ochoreniach.
4. Resveratrol  120 tbl. - zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, uchováva pružnosť ciev, prevencia proti arterioskleróze, brzdí mutagénne procesy vedúce k vzniku a šíreniu rakoviny, účinný antioxidant, pri omladzovacích kúrach, pôsobí proti starnutiu
5. Trypín Chymotrypsín 100 tbl.- napomáha pri trávení a očistení srdcovo-cievneho systému a celý organizmus. Má výrazný antioxidačný účinok


Uvedenú zostavu doporučujeme dopĺňať aplikáciou Enzým komplexu (najlepšie po dobu 2 mesiacov) a podľa charakteru ochorenia a stavu imunitného systému dopĺňať Aloe vera alebo Glukán IP6.
DMBQ+ 120 tbl. - pri podpore liečby rakoviny hrubého čreva.

Doporučené užívanie Enzýmkomplexu: po 2 mesiacoch užívania si urobiť prestávku 1 mesiac; podľa stavu zopakovať užívanie po dobu 2 mesiacov.


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Aloe vera poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu. Má antibakteriálne, antifungicídne, antivírusové, protizápalové a silné antioxidačné účinky. Zvyšuje imunitný systém, zmierňuje bolesti a urýchľuje hojenie rán a popálenín (preto je vhodné ho užívať pri rádioterapii, keď je pokožka vystavená vysokým dávkam žiarenia a je veľmi citlivá).

2,6-DMBQ (2,6-dimethoxy-p-benzoquinone) je fermentovaný extrakt z pšeničných klíčkov s veľmi silným antikarcinogénnym účinkom. Táto látka selektívne navodzuje metabolické zmeny v nádorových a metastatických bunkách - znižuje obsah glukózy v bunkách a premenu izotopov na RNA, čím navodzuje smrť nádorových a metastatických buniek. Pôsobí tak účinne v liečbe primárnych nádorových ochorení a v prevencii a liečbe metastáz.

Beta glukán zvyšuje syntézu makrofágov v organizme, podporuje tvorbu tumor-nekrotizujúceho faktora a syntézu oxidu dusnatého v makrofágoch - sú „nástrojom“ na usmrtenie nádorových buniek. Glukán výrazne vplýva na navodenie priaznivého antioxidačného stavu organizmu - zvyšuje aktivitu superoxiddismutázy, glutationperoxidázy a glutationreduktázy v pečeni a zvyšuje aktivitu katalázy v erytrocytoch. Tieto enzýmy majú silnú antioxidačnú aktivitu - chránia organizmus pred širokým spektrom voľných radikálov, ktoré sa priebežne dostávajú do organizmu dýchaním, s vodou a s jedlom a výrazne posilňujú protinádorovú aktivitu glukánu.

Germánium 132 zlepšuje celkový stav žíl a normalizuje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Zvyšuje imunitný systém – aktivuje makrofágy a pozitívne ovplyvňuje T a B bunky imunitného systému (lymfocyty). Pomáha pri liečbe rakoviny hrubého čreva a pečene, a potláča rozvoj rakoviny pľúc. Germánium je nosičom kyslíka (v organickej forme na seba viaže 3 atómy kyslíka) cez bunkovú membránu priamo do bunky. Dr. Otto Warburg, nositeľ Nobelovej ceny za výskum rakoviny, zistil, že rakovinové bunky nemetabolizujú kyslík. Zaplavenie buniek kyslíkom môže viesť k zastaveniu rastu rakovinových buniek, príp. aj pomôcť k ich návratu k normálu.

Resveratrol je účinná látka nachadzajúca sa v hrozne. Je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Užívanie resveratrolu zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, čím poskytuje výraznú ochranu pred náhlymi srdcovocievnymi príhodami, bráni oxidácii arteriálneho plaku, čím spomaľuje postup artériosklerózy, podporuje regeneračnú schopnosť buniek v ľudskom organizme, napáda zmutované bunky, zabraňuje ich ukladaniu v cievnom riečišti, blokuje mutagénne procesy vedúce ku vzniku, rastu a šíreniu viacerých druhov zhubných nádorov, metastázovaniu.


A modern törődési rendszert a szaktanácsadó és a vezetőség ajánlja Önöknek.
Elérhetőség az alábbi telefonszámokon: +421 0254 777 561, +421 0254 652 712, +421915 781 737, +421904 134 645


Használati utasítás:
Aloe vera+:
2 - 3 tabletta naponta
IP6-MG: 1 tabletta 3x naponta
I3C+: 2 tabletta naponta
DMBQ+: 2 tabletta 3x naponta
Glukan IP6: 1 tabletta 3x naponta
Imunoglobulin Natur: 2-4 tabletta 3x naponta
Aloe vera: 2-4 tabletta naponta
Resveratrol :1-2 tablety denne s jedlom
Trypsín -Chymotrypín :1-2 tablety 2 krát denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás 1. kiválasztott összeállítás - 65.98 € | 48.57 €
• csomagolás 2. kiválasztott összeállítás - 53.86 € | 40.36 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom