Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Imunita jej upevňovanie, zastavenie poškodzovania organizmu voľnými radikálmi a ich neutralizácia.

7 najdôležitejších  oblastí starostlivosti o telo

- príležitosť pre unikátnu starostlivosť - Vaša cesta k úspechu

 prevezmite  80% zdravia, krásy, kondície a  úspechu, do vlastných  rúk

Pomocou prírodných, výživových doplnkov vybraných profesionálmi, moderného životného štýlu a najnovších skúseností úspešných. Obnovte svoje zdravie a krásu, rozviňte silnú nezadržateľnú osobnosť, realizujte svoj profesionálny úspech www.hotelspirit.sk/success

Postupy a prípravky v hodnote do 90% z ceny programu obdržíte ako bezplatnú súčasť tohto pokrokového Programu modernej starostlivosť o telo a profesionálny úspech. Tento program vám ukáže ako využiť prekonávanie prekážok, zdravotných problémov uskutočňovanie náročných profesionálnych cieľov na rozvíjanie nových schopností zvyšovanie osobnej  a profesionálnej úspešnosti a kvality života. -správne využívanie pracovnej záťaže a vytváranie podmienok na rozvoj nových schopností a úspešnosti.

Uplatňované postupy, prírodné výživové doplnky pre profesionálne aplikovanie - živiny, vitamíny, minerály, aminokyseliny, enzýmy a rastlinné extrakty sa priebežne aktualizujú na základe celosvetových poznatkov.

Jedinečnosť vybraných, prípravkov a postupov spočíva v tom, že kombinujú silu prírodných účinných látok a tachyonizáciu – modernú obdobu homeopatického efektu, ktorá zvyšuje účinnosť a  podieľa sa na formovaní mentálneho obrazu ideálneho tela a špičkovej  kondícii a jeho ukotvení v podvedomí.

Program je akreditovaný MŠ súčasťou je certifikát o vzdelaní v oblasti -manažment úspechu. Môžete ho absolvovať externe v mimopracovnom čase pomocou priloženého študijného materiálu alebo formu 1-7 dňových skúsenostných  vzdelávacích pobytov v originálnych podmienkach si osvojiť moderný životný štýl pestovania zdravia krásy a profesionálneho úspechu.

Je zasielaný aj poštou s priloženým balíčkom  starostlivosti: všetky najdôležitejšie prípravky z overených zostáv, alebo individuálny výber v hodnote 90% z ceny programu, možnosť konzultácie s lektorom.

Možnosť preplatenia. Odovzdajte tento podklad na personálne oddelenie priamo na vašom pracovisku, program je totiž možné zaradiť do priebežných vzdelávacích programov hradených organizáciou.

Objednanie a konzultácia s lektorom mailom, alebo tel. Kontakt: www. Multivitamins. sk, tel: 02 54777561, 0914274240, :

Akcia dňa, najnižšia cena v SR, vysoká kvalita, 3 za cenu jedného. Garantovane najnižšie Ceny v SR.

Poradňa. Unikátne prípravky, postup doplňovania živín. Program pre profesionálny úspech, + knižka kondičný navigátor.

7 najdôležitejších oblastí starostlivosti o telo plus špeciálne vybrané prípravky  a postupy.

I.

Imunita jej upevňovanie, zastavenie poškodzovania organizmu voľnými radikálmi a ich neutralizácia.

Trénujme svoju  imunitu v záťažových situáciách. Využitím vybraných prípravkov môžete zvýšiť svoju imunitu podľa toho ako sa práve cítite.  Tak predídeme chrípke a iným ochoreniam, ktoré zbytočne poškodzujú náš organizmus. Vírusy alebo baktérie efektívne využijete k tréningu imunity na vytvorenie odolnosti organizmu voči konkrétnemu ochoreniu bez toho, aby sme naozaj ochoreli.

Voľný radikál je ako strela, poškodzuje na svojej dráhe DNA, membrány buniek až pokiaľ ho nezastaví antioxidant. Voľné radikály spôsobujú starnutie, zníženú imunitu a častý výskyt rakoviny spôsobený častou reparáciou DNA, nadmerným delením buniek. Takže radšej ich zastavme správnymi antioxidantmi.

Overená zostava prípravkov:

C komplex, Kalcium magnéz. zinok,  Aloe vera,  Glukán, Imunoglobulín,  Ultrakomplet

              II.

Mozog zvýšenie tvorivosti- zapojenie oboch hemisfér, aktivácia, činnosť mysle, pamäte, ochrana zraku

Prostredníctvom mozgových nutrientov a živín podporujúcich aktiváciu ľavej hemisféry a zároveň jej prepojenie s pravou. Dostatok týchto živín zvyšuje produkciu euforigénov a zrýchľuje činnosť mysle a koncentráciu. Ľahko zvládame duševnú záťaž a sme schopní využívať ju na tréning mozgu – skúšky, rokovania, učenie sa a iné, sa stávajú príjemnou príležitosťou na rast našich duševných schopností. Strácajú sa migrény, bolesť hlavy obvykle spôsobovaná napätím je minulosťou, nastupuje blahodárny regeneračný efekt pre mozog a pamäť, zlepšuje sa činnosť mysle a tvorivosť.

Zrak: Na ochranu očného nervu je dôležité zabezpečiť priebežný prísun luteínu, betakaroténu a vitamínu slúžiacich aj ako ochrana pred voľnými radikálmi, čo sa prejavuje najmä veľkosťou žltej škvrny chrániacej očný nerv.  Extrakt z čučoriedok a ďalšie látky zabezpečujúce činnosť očného nervu.                             

Overená zostava prípravkov: Einstein, Lecitín, DMAE, Ostrozrak

III.

Kĺby a chrbtica, budovanie a regenerácia kĺbových tkanív a podpora tvorby podkožného kolagénu

Živiny pre vývoj a funkciu kĺbov a šliach je potrebné doplňovať priebežne. V prípade, že dôjde k poškodeniu je treba už pri spozorovaní nepatrnej bolesti, ktorá obvykle signalizuje stenčenie hladkého povrchu kĺbových lôžok alebo platničiek začať s jednoduchou kúrou s využitím kolagénu, chondroitínu, glukozamínu a enzýmov. Predídeme tým vyvrtnutiu a natrhnutiu šliach hlavne pri športovaní.

Podkožný kolagén je základom súmernej a hladkej pokožky,  pri jeho poškodení, pretrhnutí sa objavujú vrásky a deformity. Doplnením živín optimalizujete hrúbku vrstvy podkožného kolagénu.

Netreba zabudnúť zaťažovať kĺbové lôžka a chrbticu aj opačne – zavesením sa a miernym rotovaním na spevnenie svalového korzetu, chrbtice a kĺbov.

Overená zostava prípravkov:  Hydrolyzovaný kolagén, Mobil plusNaturhormon ženy/muži

IV.

4. Tráviaci systém zuby, - vnútorná  čistota tela plesne.

Očistme svoje vnútro a budeme žiariť aj navonok. V hrubom čreve nosíme zbytočne okolo 3 kg toxických látok, ktoré v ňom dlhodobo zostávajú a spôsobujú zápaly, nepríjemný zápach, oslabujú organizmus a výrazne znižujú pracovnú výkonnosť, Podobné je to s plesňami tým zasa vyhovuje naša obvyklá prekyslená strava ktorá poškodzuje zároveň zuby a kosti. Plesne prerastajú steny tenkého čreva a množia sa vo vnútorných orgánoch, u žien sa prejavujú výtokmi. To sú najčastejšie príčiny zníženej kondície a pocitu slabosti

Preto sa čo najskôr zbavme zbytočnej záťaže, najlepšie prirodzeným spôsobom. detoxikácia tráviaceho a srdcovo-cievneho systému využitím prírodných saponínov vynesenie odpadových látok naviazaním na špeciálnu kombináciu rozpustných a nerozpustných vláknin v kombinácii s enzýmami rozložia a naviažu nerozpustné látky a toxíny a vynesú ich vo z organizmu.  Prípadnú žalúdočnú nevoľnosť, zhoršené trávenie alebo zápchu je potrebné odstrániť hneď pri prvých príznakoch, vybrané prípravky vám na to poskytujú dostatočný arzenál prírodných látok.

Dôležitá je aj starostlivosť o zuby, hlavne ich priebežné mineralizovanie, ktoré kompenzuje opotrebovávanie a naleptávanie zubov kyslými jedlami a výlučkami baktérii zubného kazu. Jednoduchým preplachovaním, občasným cmúľaním tablety dentoreparátor (forma cukríku) dochádza k priebežnej dodávke stavebných látok a aktivačných látok na prirodzenú obnovu zubnej skloviny, najlepšie prebieha počas spánku.

Samozrejme, zvýšme podiel zásaditých jedál a tak jednoducho obmedzíme ďalšie tvorenie plesní a kazenie zubov.  Očista organizmu je potrebná 1-krát za štvrťrok.

Dôležité je pomocou živín naladiť telo tak aby nedochádzalo k tvorbe cholesterolových  žlčových kameňov (vyskytujú sa najčastejšie) ak už sú vytvorené môžete ich nechať zmäknúť pomocou olivového oleja a vyplaviť  von z tela bez ohľadu na veľkosť, tým zároveň chránite svoj pankreas.

Overená zostava prípravkov:Gastrooptimal, Telová práčka, Vlákninový Komplex, Dentoreparátor2, Enzým komplex. (Gastrooptimal v prípade opakovaných bolestí žalúdka (Helicobacter pylori). Po pár minútach dochádza k zániku bolestí a po troch dňoch k navodeniu rovnováhy, efekt býva dlhodobý.

V.

Srdce vo výbornej kondícii, pružné, čisté cievy a žily

Majme odteraz  čisté pružné a pevné cievy bez praskliniek a kŕčových žíl. Máme na to dosť účinných prostriedkov - enzýmy aminokiseliny a omega3mastné kyseliny a iné prírodné látky, nech nemáme v krvi zbytočnej veľa tuku a cholesterolu a hlavne mu nedovoľme, aby sa prichytával na našich cievach. Obvykle na miestach ktoré poškodí homocysteín jeho nadmernú hladinu môžeme jednoducho znížiť.  Obvykle po mesiaci uplatňovania  vybranej  zostavy prípravkov a vyladenia životného štýlu dochádza k znižovaniu krvného tlaku a zadýchavaniu sa pri záťaži.

Overená zostava prípravkov: Antivarix, Kardiomax, Q10, Evit. CLA, Lecitín horčík.

VI.

Spánok nastavenie hĺbky regenerácie.  Počas spánku prebiehajú reparačné a regeneračné procesy, preto je potrebné dodať telu správne živiny stavebné látky ovplyvňujúce aj hĺbku a kvalitu spánku. Najviac ju ovplyvňuje melatonín nazývaný aj hormón mladosti a spánku. Môžeme ho občas využiť na prehĺbenie  spánku, na potlačenie nežiaducich snov a obnovenie spánkového rytmu trénovanie produkcie melatonínu v organizme. Kvalita regenerácie organizmu je závislá od hĺbky spánku ktorú môžete prehĺbiť opakovaním si meditačného slovíčka sain loun pri zaspávaní. Slúži na pestovanie  ideálu telesnej a duševnej krásy a splynutie s ním,  opustenie kruhu myšlienkových slučiek, je integrované ako súčasť homeopatického efektu prípravkov.

Overená zostava prípravkov:  Chemická strava (ako zdroj aminokyselín) Lecitín horčík, Melindinom inom

VII.

Pestovanie krásy ako  súladu  príjemného  vzhľadu, Imidž, silnej úspešnej osobnosti a kladného správania.

Telesná krása správanie sa v konkrétnych situáciách -imidž našej osobnosti tvoria jeden celok určujúci kvalitu nášho zdravia a rozmer novej kondície a akcieschopnosti v každom veku.

Dochádza k praktickému uplatňovaniu  sexuálnych potrieb a intímnej motivácie, inšpirujúcich vzťahov na regeneráciu a pestovanie tela, prebúdzanie zdravia, kondície a duševnej energie prirodzenej potreby byť najlepší.

Otvára sa nám priestor pre prežívanie estetickej hodnoty rozmeru súladu a nadhľadu v jednotlivých okamihoch tvorenia na ktoré sme zmenili našu profesionálnu prácu.

Naše kvitnutie je našim prirodzeným priestorom kde prebieha dynamickí rast kvality zdravia duševnej energie a akcieschopnosti. Ako na to, sa dozviete v programe. Na telesnej úrovni je dôležité  vyladenie hormonálnych hladín a spúšťanie regeneračných procesov pomocou rastlinných hormónov a extraktov, prísunu aminokyselín a živín podporujúcich formovanie tela. Dôležité je  vnímať a   prežívať pohybu ako novú  dimenziu pre uskutočňovanie krásy. V mladšom veku spomínané živiny ovplyvňujú vzhľad a formovanie charakteristickej ženskej alebo mužskej postavy. Vo veku nad 40 brzdia proces starnutia a premenu svalovej hmoty na tuk (u mužov „pivné brucho“ a tenké nohy) podporná prevencia onkologických ochorení, osteoporózy a ochorení prostaty.

Overená zostava prípravkov: Hormonálna ženy/ muži, Herkules, Prsia extra plus, Polostrov, Vyhadzovač pokožky

Buďme In, staňme sa krásnymi bez ohľadu na vek

 

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom