Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
STABILHAIR

PABA, zinok, vitamín B5 a dalšie látky, synergicky pôsobia:

 • proti nadmernému vypadaniu vlasov
 • proti nadmernému masteniu vlasov a tvorbe lupín
 • na podporu rastu vlasov a na ich spevnenie
 • na zlepšenie kvality pokožky (pomáhajú pri liecbe akné)
 • proti lámavosti nechtov


 • Pôsobenie úcinných látok v prípravku na odstranovanie prícin ochorení na základe najnovších skúseností:

  Vitamíny skupiny B pomáhajú udržiavat zdravé a pevné vlasy a nechty. Vitamín B5, vitamín B7, kremík a inozitol podporujú rast vlasov a ich nedostatok môže spôsobit vypadávanie vlasov. Vitamíny B5 a B10 (PABA, kyselina par-aminobenzoová) chránia vlasy pred šedivením a podporujú návrat šedivých vlasov k ich pôvodnej farbe. Kremík zohráva úlohu pri tvorbe kolagénu pokožky, a tým nepriamo zabezpecuje pružnost a vlácnost pokožky. Vitamín B5 tiež redukuje tvorbu hormónov nadoblicky androgénov, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri vzniku akné - ich zvýšená tvorba zodpovedá za nadmernú tvorbu mazu.

  Saw palmetto blokuje premenu testosterónu na negatívny dihydrotestosterón. Práve dihydrotestosterón je látka, ktorá vyvoláva vypadávanie vlasov v zónach závislých od androgénov (temeno hlavy, kúty), pretože poškodzuje vlasové korienky a je tiež zodpovedná za vznik akné, nadmerného ochlpenie tela a tváre a zväcšovanie prostaty.

  Zinok je dôležitý prvok pre zdravie pleti. Zmiernuje zápal a zabezpecuje optimálne hormonálne hladiny - pre obidve tieto vlastnosti je dôležitý z hladiska liecby a prevencie akné. Niektoré štúdie ukázali, že suplementácia zinkom môže byt rovnako efektívna ako liecba tetracyklínom, pretože má protizápalové a protiinfekcné úcinky. Napomáha tiež hojeniu tkanív a úcinkuje proti tvorbe jaziev. Je tiež potrebný na reguláciu cinnosti mazových žliaz pokožky.


  Spôsob užívania: 1 tabletu 2x denne v kombinácii s Hormonatur muži, užívat vždy s jedlom; 2 tablety 2x denne, ak súcasne neužívate Hormonatur muži  Skład 1 tabletki:

  Zloženie (v 1 tablete):
  saw palmetto(extrakt 4:1) 100 mg
  pantotenát vápenatý (vit. B5) 50 mg
  PABA (kyselina para-aminobenzoová) 30 mg
  inozitol 25 mg
  lecitín 20 mg
  kremík 12 mg
  niacín (vitamín B3) 10 mg
  zinok 5 mg
  pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) 3 mg
  kyselina listová 200 mcg
  biotín (vitamín B7) 75 mcg  Cena zakupu do 100,- zł. / Cena zakupu nad 100,- zł
  • pakowanie 100 tbl. - 27.9 € | 21.4 €
  freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom