Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ŽELEZO NATUR 120tbl.

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu zdravia červených krviniek a hemoglobínu, na podporu životnej enerie a vitality a na podporu správneho fungovania imunitného systému.

RECENZIE

ŽELEZO v prípravku prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k správnemu prenosu kyslíka v tele, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpaniu a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

VITAMÍN B12 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

Spôsob užívania: Dávkovanie železa je závislé od viacerých okolností, najmä však od možnosti zabezpečovania jeho vstrebávania, ktoré je u železa, podobne ako u vápnika, slabé. U dospelých sa odporúčajú dávky 10 -15 mg, u detí 8 - 15 mg, u tehotných žien 30 - 40 mg, u dojčiacich matiek 10 - 25 mg a u výkonných športovcov až 20 -30 mg denne.

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


Zloženie:

Vitamín C 60 mg
Železo 14 mg
Vitamín B12 2 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 120 tbl. - 8.2 € | 6.5 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom