Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   

- Žilový systém - kŕčové žily, opuchy a bolesti dolných končatín,...

Pri aplikácii systému obvykle po prvom mesiaci dochádza k vyrovnávaniu krvného tlaku a zadýchavaniu sa pri záťaži. Po polroku aplikácie sú už príznaky takmer nebadateľné, žily sa stávajú opäť pružnými a priechodnými.

Najčastejšie ochorenia žilového systému: metličkovité cievky, vredy predkolenia žilového pôvodu, chronická venózna insuficiencia, varixy (kŕčové žily), opuchy a bolesti dolných končatín.


Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Antivarix 100 tbl. - spevnenie a rozšírenie cievnych stien, obnova krvného obehu v končatinách (fialové nohy, krvné zrazeniny a otvorené rany na nohách)
2. C komplex prírodný 100 tbl. - spevňuje oslabené cievne steny povrchových žiliek a kapilár a pôsobí tiež ako silný antioxidant
3. Resveratrol - zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, uchováva pružnosť ciev, prevencia proti arterioskleróze, brzdí mutagénne procesy vedúce k vzniku a šíreniu rakoviny, účinný antioxidant, pri omladzovacích kúrach, pôsobí proti starnutiu
4. Lecitín a horčík - Lecitín spolu s horčíkom znižujú cholesterol v krvi a posilňujú činnosť srdcového svalu.

Ďalšie odporúčané prípravky:
Telová práčka 100 tbl. - odstraňovanie usadenín zo žilového systému
CLA+Q10+vit.E 60 tbl. - odburávanie cholesterolu, očista ciev, posilnenie srdcového svalu


Pri opuchoch a krvných zrazeninách doporučujeme dopĺňať uvedenú zostavu o prípravky Enzýmkomplex, Lecitín+Horčík a Vitamín E (podľa zdravotných problémov individuálne alebo sa môžete poradiť s poradcom). Enzýmkomplex má silnú protizápalovú aktivitu, pomáha pri očiste organizmu - doporučuje sa pri akútnych prípadoch a bolestiach. Doporučené užívanie Enzýmkomplexu: pri zápalových procesoch 5-6 týždňov.


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Mikronizovaný diosmín s hesperidínom patria medzi bioflavonoidy. Zvyšujú napätie a odolnosť cievnej steny, čím napomáhajú regenerovať a spevneniť žilové steny - zamedzujú tým praskaniu drobných povrchových žiliek a vzniku vakovitých rozširení žíl v miestach oslabenej cievnej steny. Majú významný protizápalový účinok.
Extrakt z pagaštanu konského obsahuje účinnú látku aescín, ktorá priaznivo účinkuje na rozšírené cievy - zužuje ich priesvit a pôsobí proti opuchom. Má protizápalové účinky a napomáha znižovať zrážanlivosť krvi.
Vitamín C spevňuje oslabené cievne steny povrchových žiliek a kapilár a pôsobí tiež ako silný antioxidant - odstraňuje škodlivé voľné radikály, ktoré poškodzujú steny ciev a vedú k ich oslabeniu.
Lecitín je prírodná látka pochádzajúca zo sóje, ktorá je známa pre svoje pozitívne účinky pri znižovaní cholesterolu v krvi a pri ochrane srdca. Lecitín zvyšuje v bunkových membránach pomer fosfatidylcholínu ku cholesterolu a znižovaním obsahu cholesterolu v bunkových membránach účinkuje proti vzniku cholesterolových plakov v cievach - aterosklerózy.
Proteolytické enzýmy veľmi efektívne pomáhajú pri zápalových procesoch v stene žíl - po ich užití 1 hodinu pred jedlom sa vstrebávajú z tráviaceho traktu a po vstrebaní do krvi sa krvným obehom dostávajú do miest poškodených zápalom - regulujú a optimalizujú priebeh zápalu tým, že sú schopné štiepiť látky vznikajúce pri zápale, ktoré poškodzujú okolité tkanivo a umožňujú šírenie zápalovej reakcie.
Resveratrol je účinná látka nachadzajúca sa v hrozne. Je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Užívanie resveratrolu zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, čím poskytuje výraznú ochranu pred náhlymi srdcovocievnymi príhodami, bráni oxidácii arteriálneho plaku, čím spomaľuje postup artériosklerózy, podporuje regeneračnú schopnosť buniek v ľudskom organizme, napáda zmutované bunky, zabraňuje ich ukladaniu v cievnom riečišti, blokuje mutagénne procesy vedúce ku vzniku, rastu a šíreniu viacerých druhov zhubných nádorov, metastázovaniu.



Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Antivarix: 2 tablety 2 x denne (ráno a večer, najlepšie každých 12 hodín) s jedlom
C komplex prírodný: 2 tablety denne - 1 ráno a 1 večer
CLA+Q10+vit.E: 1-2 tablety denne s jedlom
Telová práčka: 1-2 tablety 3x denne s jedlom
Enzýmkomplex: 3x denne 5 až 7 tabliet 1 hodinu pred jedlom po dobu 2 až 3 týždňov

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás zostava - 33.4 € | 25.7 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom