Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zuby - zostava prípravkov pre krásne zuby bez kazov

Tento systém prípravkov je vhodný na ošetrenie málo poškodenej zubnej skloviny (jazykom cítite jemné nerovnosti na povrchu zubov) a preventívne pred vznikom zubných kazov. Nezabudnite však na pravidelné prehliadky - každý polrok.

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov: (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Dentoreparátor 1 120 tbl. - pre obnovu a dobudovávanie opotrebovanej skloviny počas dňa
2. Dentoreparátor 2 100 tbl. - pre obnovu a dobudovávanie opotrebovanej skloviny počas noci


Na procese obnovy opotrebovanej a poškodenej skloviny sa podieľa komplex fluoru, vápnika, fosforu a iných potrebných stavebných látok. Tieto dôležité látky sú obsiahnuté v tablete a počas žuvania dochádza k intenzívnemu vylučovaniu reparačných enzýmov potrebných pre rekonštrukciu a dobudovávanie zubnej skloviny. Tieto enzýmy realizujú ukladanie jednotlivých iónov vápnika, fosforu, fluóru a ďalších látok do matrice zuboviny a skloviny. Zároveň dochádza k zaplneniu tubúl, cez ktoré do oblasti nervu prenikajú kyseliny z potravy, čo vytvára podmienky pre vznik ložísk zubného kazu. K vytváraniu týchto tubúl dochádza hlavne na odretých častiach zubov. Pôsobením komplexu stavebných látok, aktivačných látok a rekonštrukčných enzýmov dochádza k priebežnému obnovovaniu skloviny na povrchu zubov. Mechanizmus pôsobenia umožňuje, aby remineralizácia - dobudovávanie zubov mohla prebiehať priebežne, počas dňa ale aj noci, s ohľadom na reálnu potrebu, vyvoláva blokovanie tvorby zubného kameňa a pôsobí proti paradontóze.


Remineralizáciu je potrebné realizovať dovtedy, pokiaľ necítime jazykom hladkú štruktúru povrchu zubov, bez odretých častí, praskliniek a trhliniek. Prípravky Dentoreparátor 1 a 2 sú príjemné žuvacie tablety.

Spôsob užívania:
Dentoreparátor 1: 2 tablety 2x denne 15-20 minút po umytí zubov, rozhrýzť a konzistenciu nechať pôsobiť 10-15 minút v ústnej dutine
Dentoreparátor 2: 1-2 tabletu večer 15-20 minút po umytí zubov rozhrýzť a konzistenciu nechať pôsobiť spolu so slinami 10-15 minút v ústnej dutine. Tabletu, ani obsah ústnej dutiny neprehĺtať, ale po 10-15 minútovom premieľaní obsah v ústach vypľuť a ústnu dutinu už nevyplachovať.

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zuby - 12.4 € | 9.5 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom