Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zvýšenie hladiny duševnej energie, životnej sily a budovanie osobnostného rozmeru - zostava prípravkov

Prípravky v tomto systéme výrazne pomáhajú človeku zvýšiť jeho duševnú energiu a životnú silu. Je vhodná najmä v krízových a záťažových životných situáciách.

Pokles duševnej energie a vitality, nekvalitný spánok, dlhodobý pocit únavy a nechuti robiť čokoľvek, smútok a depresia negatívne vplyvňujú nielen každodenný život jednotlivca, ale aj ľudí okolo neho.
Za najčastejšiu príčinu vzniku depresívnych stavov sa považujú biochemické zmeny v mozgu, zmena činnosti neurotransmiterov (noradrenalín, acetylcholín, dopamín, GABA, neuropeptidy) a tiež hormonálna rozladenosť organizmu.

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Hormonatur ženy 60 tbl.- na vyrovnanie poklesu hormonálnych hladín a na zachovanie mladistvého vzhľadu i vitality do vyššieho veku, pôsobí preventívne proti osteoporóze
Hormonatur muži 60 tbl.- na vyrovnanie poklesu hormonálnych hladín a na zachovanie mladistvého vzhľadu i vitality do vyššieho veku, zmierňuje príznaky zväčšenej prostaty
2. Ultrakomplet 60 tbl.- pôsobí proti voľným radikálom, zvyšuje odolnosť voči stresu a únave
3. Q10+vit.E+CLA 60 tbl.- priaznivé pôsobenie na imunitný systém, koenzým Q 10 vplýva na zvýšenie hladiny voľnej energie v organizme

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
DMAE (dimetylaminoetanol) je prirodzene produkovaný v ľudskom mozgu. Jeho funkciou v mozgu je zvyšovanie produkcie neurotransmitera acetylcholínu. To je podstatou myšlienky, že dodávka DMAE do organizmu zvýši mozgovú aktivitu.
Sibírsky žen-šeň ma pozitívny vplyv na fyzickú aj psychickú aktivitu, najmä v období zvýšenej námahy a pri vyčerpaní. Napomáha regenerácií organizmu, má pozitívny vplyv na sexuálnu aktivitu. Používa sa na zvýšenie potencie, vitality a predĺženie života.
Koenzým Q10 je nepostrádateľný pre normálnu funkciu buniek. Starnutím sa jeho množstvo v organizme znižuje. Bez koenzýmu Q 10 sa preruší tvorba energie, čím sa zastavia všetky biochemické pochody v bunke. Koenzým Q10 chráni pred civilizačnými chorobami vrátane rakoviny, predchádza rýchlemu stárnutiu, únave, stresu a priaznivo pôsobí na imunitný systém.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Hormonatur muži / Hormonatur muži: 1 tableta denne (ráno)
Ultra komplet: 2 tablety denne
Q10+vit.E+CLA: 1 tableta denne s jedlomÖsszetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás zostava pre ženy - 22.41 € | 17.2 €
• csomagolás Zostava pre mužov - 23.01 € | 17 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom