Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zvýšenie sexuálnej aktivity - zostava prípravkov pre mužov aj ženy

Tento systém prípravkov je vhodný pre ľudí, ktorých trápia problémy v ich sexuálnom živote - problémy s erekciou a potenciou u mužov, absencia záujmu o sex, problém dosiahnuť orgazmus, nespokojnosť s výkonom, atď.

Už po 2 mesiacoch užívania prípravkov dochádza k celkovénu zlepšeniu fyzickej i psychickej kondície. Dokážete ľahšie zvládať stresové sistuácie - stres je často najväčším nepriateľom harmonického sexuálneho života páru. Zvýšenie sexuálnej aktivity u mužov aj žien. Zlepšuje náladu, tvorivosť, dodáva duševnú energiu. Pôsobí kladne na myseľ a zlepšuje pamäť.

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov
(kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Suprasex
30 tbl. - zvýšenie sexuálnej aktivity a potencie, zlepšenie koncentrácieVýživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) obsahuje účinné látky (saponíny), ktoré prirodzeným spôsobom stimulujú zvýšenú tvorbu vlastného testosterónu a podporujú mužskú sexuálnu výkonnosť. Zvýšená hladina testosterónu zlepšuje imunitu, fyzický výkon, regeneráciu a mužské sexuálne funkcie.
Mucuna pruriens sa používa na zlepšenie nálady a na zvýšenie sexuálnej aktivity u mužov aj žien.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134645

Spôsob užívania:
Suprasex: 1-2 tablety denne


Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zvýšenie sexuálnej aktivity - 12.1 € | 9.3 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom