Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Pokožka - zostava prípravkov na zlepšenie stavu pokožky

Pružnosť a pevnosť pokožky zabezpečujú elastínové a kolagénové vlákna, ktoré vytvárajú pevnú a pružnú vystužujúcu sieť pokožky - pri poklese množstva týchto látok starnutím, mechanickou námahou, žiarením sa stráca pružnosť a pevnosť pokožky a výsledkom je tvorba vrások. Až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén. Od 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%.

Už po 2 mesiacoch užívania nižšie uvedených prípravkov dochádza k vyrovaniu vrások, napnutiu pokožky a celkovému zlepšeniu vzhľadu pokožky.


Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Kolagén
160 tbl. - udržuje zdravú pokožku (pôsobí omladzujúco), vlasy a nechty, zachovanie elastickej a vláčnej pokožky bez vrások
2. Stabilhair 100 tbl. - zlepšenie pokožky (pomáhajú pri liečbe akné) a kvality vlasov (proti nadmernému masteniu vlasov a tvorbe lupín, na podporu rastu vlasov a na ich spevnenie)
3. Vyhladzovač pokožky 60 tbl. - na vyhladzovanie pokožky, odstraňovanie hnedých škvŕn, zlepšuje činnosť mysle
4. DMAE - pôsobí ako mozgový transmiter, podporuje obnovu bunkových membrán a pôsobí proti tvorbe stareckých škvŕn.

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Kolagén obsiahnutý v prípravku je vysokokvalitný čistý kolagén, pomocou ktorého sa do organizmu dostáva informácia o štruktúre kolagénu. Informáciu o štruktúre dodávaného kolagénu získa organizmus jeho rozštiepením v tenkom čreve prostredníctvom enzýmu kolagenázy a túto informáciu zabuduje do génu pre tvorbu kolagénu - na základe tejto informácie si organizmus začne vytvárať vlastný kolagén, ktorý je dôležitou štruktúrou pokožky, kĺbov a vlasov.
Zinok je dôležitý prvok pre zdravie pleti. Napomáha hojeniu tkanív a účinkuje proti tvorbe jaziev. Je tiež potrebný na reguláciu činnosti mazových žliaz pokožky.
Pyknogenol účinne pôsobí nielen v povrchových, ale aj v hlbokých vrstvách pokožky, čím ďaleko predstihuje účinky krémov a emulzií v boji proti tvorbe vrások a škvŕn na pokožke. Pyknogenol vyživuje štruktúry pokožky, zabraňuje degradácii kolagénu a elastínu, ktorá vzniká v dôsledku starnutia alebo pri poškodzovaní voľnými radikálmi. Ochrana kolagénu a elastínu pred degradáciou udržuje pevnosť a pružnosť pokožky a tým dlhodobo zachováva krásnu, hladkú a sviežu pleť bez vrások a škvŕn.
DMAE (dimetylaminoetanol) je prirodzene produkovaný v ľudskom mozgu. Jeho funkciou v mozgu je zvyšovanie produkcie neurotransmitera acetylcholínu. Dodávka DMAE do organizmu zvýši mozgovú aktivitu. Ďalšou funkciou DMAE je ochrana buniek pred hromadením lipofuscínu. Lyzozómy, ktoré sa nachádzajú v bunkách organizmu, recyklujú opotrebované bielkoviny, lipidy a mitochondrie a tým udržujú opotrebúvanie buniek na minimálnej úrovni. Vekom sa v lyzozómoch hromadí pigment lipofuscín, ktorý oslabuje recyklačnú funkciu lyzozómov a to urýchľuje opotrebovanie buniek a starnutie.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Kolagén: 2 x 2-5 tbl. denne na obed a večer
Stabilhair: 1-2 tablety 2x denne
Vyhladzovač pokožky: počiatočná dávka 2 tablety ráno a 2 tablety večer po 2 týždňoch sa môže znížiť až na 2 tablety denne, užívať s jedlom
DMAE: 1-2 tablety denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava pre pokožku - 34.43 € | 26.53 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom