Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Regenerácia a obnova buniek počas spánku

Zostava sa užívaná pred spánkom.

Po mesiaci aplikovania nižšie uvedenej zostavy prípravkov obvykle dochádza k vyrovnávaniu vrások, nárastu aktivity, zvýšeniu hladiny duševnej energie a osobnej príťažlivosti.

Zostava pre ľudí do 40 rokov pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Kolagén
160 tbl. - udržuje zdravú pokožku (pôsobí omladzujúco), vlasy a nechty, zachovanie elastickej a vláčnej pokožky bez vrások
2. Ultrakomplet 60 tbl. - multivitamínový a multiminerálny prípravok


Pri aplikácii nižšie uvedenej zostavy prípravkov dochádza v prvej fáze cca. za 14 dní k zablokovaniu sebalikvidačných procesov, ktoré organizmus postupne spúšťa po 40 roku života. Po mesiaci aplikovania obvykle dochádza k vyrovnávaniu vrások, nárastu sexuálnej aktivity, zvýšeniu hladiny duševnej energie a osobnej príťažlivosti.

Zostava pre ženy a mužov nad 40 rokov pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Vyhladzovač pokožky 60 tbl. - na vyhladzovanie pokožky, odstraňovanie hnedých škvŕn
2. Kolagén 160 tbl. - udržuje zdravú pokožku (pôsobí omladzujúco), vlasy a nechty, zachovanie elastickej a vláčnej pokožky bez vrások
3. Ultrakomplet 60 tbl. - multivitamínový a multiminerálny prípravok


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Sibírsky žen-šeň ma pozitívny vplyv na fyzickú aj psychickú aktivitu, najmä v období zvýšenej námahy a pri vyčerpaní. Napomáha regenerácií organizmu, má pozitívny vplyv na sexuálnu aktivitu.
Grape Seed extracts (extrakt zo semien hrozna) sú bohaté na bioflavonoidy, ktoré sú účinné pri ochrane organizmu, špeciálne mozgových buniek pred škodlivými radikálmi. Bioflavonoidy podporujú aktivitu vitamínu C pri upevňovaní bunkových membrán a cievnych kapilár, ktoré sa stávajú odolnejšie voči poškodeniu. Podporujú tiež produkciu kolagénu na obnovu tkanív. Môžu byť účinné v boji proti rakovine a ochoreniam srdca. Extrakt zo semien hrozna pomáha zachovávať dobrú cirkuláciu a zdravý stav ciev.
DMAE (dimetylaminoetanol) chráni bunky pred hromadením lipofuscínu. Vekom sa v lyzozómoch hromadí pigment lipofuscín, ktorý oslabuje recyklačnú funkciu lyzozómov a to urýchľuje opotrebovanie buniek a starnutie. DMAE stabilizuje membrány, čím zabraňuje hromadenie lipofuscínu (pigment, ktorý spôsobuje starecké škvrny) v bunkách a napomáha tým regenerácii buniek a spomaľuje proces opotrebovania buniek.
Pyknogenol je extrakt z kôry borovíc - účinne pôsobí nielen v povrchových, ale aj v hlbokých vrstvách pokožky, čím ďaleko predstihuje účinky krémov a emulzií v boji proti tvorbe vrások a škvŕn na pokožke.
Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív.
Kolagén pôsobí na obnovu chrupaviek, kĺbov a svalovej hmoty, udržuje zdravé vlasy, nechty a pokožku (pôsobí omladzujúco). Až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén. Od 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%, preto je jeho dopĺňanie potrebné pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások.


Tieto základné zostavy a spôsob užívania sa optimalizujú podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Kolagén: 2 tablety 2x denne (na obed a večer)
Ultrakomplet: 1 tabletu 2x denne (ráno a večer pred spánkom)
Vyhladzovač pokožky: 1 tabletu 2x denne (ráno a večer pred spánkom); pre dosiahnutie výraznejšieho efektu: 2 tablety 2x denne prvé 2 týždne, potom 2 tablety denneÖsszetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava pre ľudí do 40 rokov - 13.61 € | 10.46 €
• csomagolás Zostava pre ľudí nad 40 rokov - 24.73 € | 19.06 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom