Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Vlasy - zostava prípravkov pre krajšie vlasy

Vlasy sú veľmi pevné, ale na druhej strane aj veľmi citlivé na nepriaznivé vplyvy nášho okolia (napr. poveternostné podmienky, slnko, smog). Náš zdravotný stav je viditeľný aj na našich vlasoch.

V priemere máme asi 100 000 vlasov. Vlas rastie približne 2 až 6 rokov a potom vypadne. Na jeho mieste po nejakom čase začne rásť iný. Prirodzenou súčasťou rastového cyklu vlasu je, že denne vypadne asi 70-100 vlasov.

Po 3 mesiacoch užívania dochádza k výraznému potlačeniu padania a šedivenia vlasov, celkovému zlepšeniu kvality vlasov. Optimálne výsledky sa individuálne dosahujú po 3-6 mesiacoch.

Zostava na celkové zlepšenie kvality vlasov a proti vypadávaniu

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Stabilhair 100 tbl. - proti padaniu a na zlepšenie pokožky
2. MSM+ 60 tbl. - doplnenie biosíry - spevnenie vlasov
4. Ultrakomplet 60 tbl. - zlepšenie kvality vlasov a pokožky - obsahuje komplex vitamínov a minerálov (zinok, selén)


Zostava na zastavenie šedivenia vlasov

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Stopšedín 60 tbl. - na obnovu farby vlasov, proti tvorbe šedín
2. Stopšedín Fo-Ti 100 tbl. - proti šediveniu vlasov a na očistu obličiek
3. Ultrakomplet 60 tbl. - zlepšenie kvality vlasov a pokožky - obsahuje komplex vitamínov a minerálov (zinok, selén)
4. DMAE 100 tbl. - pôsobí ako mozgový transmiter, podporuje obnovu bunkových membrán a pôsobí proti tvorbe stareckých škvŕn
- počas dňa
5. PABA - pôsobí proti šediveniu, stareckým škvrnám, strate pigmentu, vytváraniu bledých miest na pokožke negatívnym vplyvom UV žiareniapodporuje plodnosťpotlačuje senilituVýživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:

Pantotenát vápenatý (vitamín B5) je vitamín dôležitý pre ochranu slizníc a tkanív s rýchlo meniacimi sa bunkami - bunky pokožky a vlasov. Je dôležitý na ochranu vlasov pred padaním a pred šedivením.
PABA (kyselina para-aminobenzoová) je považovaná za súčasť vitamínov B-komplexu, pomáha udržovať zdravú pleť, nechty a vlasy (udržuje ich pigmentáciu).
MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom bioaktívnej síry, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a je nevyhnutná pre udržiavanie kvality pokožky, vlasov a kĺbov. Organizmus často trpí jej nedostatkom, čo sa odráža na kvalite pokožky, vlasov a nechtov a tiež na funkcii kĺbov.
Fo-Ti (Polygonum multiflorum) je rastlina sa podľa tradičnej čínskej medicíny používa na udržanie a stabilizovanie pigmentu vo vlasoch. Fo -Ti zároveň spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty. Pozitívne vplýva na plodnosť a na navodenie ovulácie u žien. Fo-Ti sa v tradičnej čínskej medicíne používa aj na podporu funkcie obličiek - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom.
Saw palmetto blokuje premenu testosterónu na negatívny dihydrotestosterón. Práve dihydrotestosterón je látka, ktorá vyvoláva vypadávanie vlasov v zónach závislých od androgénov (temeno hlavy, kúty), pretože poškodzuje vlasové korienky a je tiež zodpovedná za vznik akné, nadmerného ochlpenie tela a tváre a zväčšovanie prostaty.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737.
0904 134 645
Spôsob užívania:
MSM+: 2-3 tablety denne - - pri používaní MSM+ je potrebné užívať vitamín C v dávkach zodpovedajúcich minimálne polovičnej dávke MSM (MSM potrebuje vitamín C pre procesy obnovy buniek)
Ultrakomplet: 2 tablety denne
Stabilhair: 1 tabletu 2x denne (ráno a večer)
Stopšedín: 2 tablety 2x denne, užívať vždy s jedlom - nezapíjať vodou, pretože oleje z rastliny Saw palmetto sú nerozpustné vo vode
Stopšedín Fo-Ti: 2 tablety 2x denne
DMAE: 1-2 tablety denne
PABA: 1 tableta denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava proti vypadávaniu - 20.16 € | 15.53 €
• csomagolás Zostava -proti šediveniu vlasov - 32.77 € | 25.23 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom