Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zväčšenie poprsia

Rastlinné extrakty, ktoré sú zahrnuté do jednotlivých zostáv obsahujú fytohormóny - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs, pričom nespôsobujú priberanie na váhe.

U vybranej vzorky klientiek došlo k zväčšeniu o 1 číslo pri použití 1 až 2 balení prípravku s fytohormónmi a zároveň došlo k redukcii menštruačných bolestí. Pôsobia tiež na odburávanie tuku, majú priaznivé účinky na psychiku, pôsobia ako afrodiziakum.

Tieto zostavy sú vhodné tiež pre ženy v menopauze - prípravky obsahujú látky pomáhajúce upraviť hladinu hormónov, zmierniť problémy spojené s prechodom (návaly tepla, potenie, únava, podráždenosť) a spevniť poprsie.

1. Zostava na zväčšenie poprsia (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Prsia extra+ 100 tbl. - spevnenie a zväčšenie poprsia
2. GABA Mladosť 90 tbl. - zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, podpora tvorby kolagénu

2. Zostava na výraznejšie zväčšenie poprsia (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Prsia extra+ Línia 100 tbl. - výraznejšie spevnenie a zväčšenie poprsia
2. Colostrum
3. GABA Mladosť 90 tbl. - zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, podpora tvorby kolagénu

3. Zostava na zväčšenie poprsia za súčasného zníženia hmotnosti (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Prsia extra+ Línia 100 tbl. - výraznejšie spevnenie a zväčšenie poprsia
2. GABA Mladosť 90 tbl. - zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, podpora tvorby kolagénu
3. HCA Tukosvalový menič 60 tbl. - CLA a HCA na redukciu hmotnosti a odbúravanie tuku z organizmu

Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737, 0904 134 645

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Senovka grécka (Fenugreek) je rastlina, s obsahom steroidových saponínov (diosgenín, yamogenín, tigogenín a neotigogenín), ktoré sú zodpovedné za jeho priaznivé účinky pri inhibícii tvorby a absorbcie cholesterolu a cukru, čím znižuje ich hladinu v krvi. Je silný stimulátor produkcie materského mlieka a stimuluje tiež rozvoj prsného tkaniva.
Saw Palmetto je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre správne sexuálne funkcie a taktiež pre optimálny vývoj a rast pŕs. Saw Palmetto pozitívne vplýva na reprodukčné orgány oboch pohlaví, účinkuje ako afrodiziakum a má tiež priaznivé účinky na psychiku.
Black Cohosh je rastlina, ktorá stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré môžu pomáhať pri problémoch spojených s menštruáciou a taktiež s menopauzou.
Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov, má vplyv na veľkosť poprsia, podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, upravuje bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, má ukľudňujúce účinky, odstraňuje návaly tepla a klimakterické príznaky.
GABA (kyselina gama-aminomaslová) indukuje tvorbu HGH (rastového hormónu), ktorý má silné účinky proti starnutiu, napomáha vylepšeniu fyzickej a psychickej kondície. Rastový hormón tiež zvyšuje produkciu kolagénu, čím napomáha zachovávať krásnu, hladkú a pružnú pokožku - čo je dôležité pre zachovanie krásnej pokožky zväčšeného poprsia. GABA má upokojujúci účinok, napomáha redukovať stres a frustráciu a zlepšuje kvalitu spánku, pomáha pri strachu a depresii - tieto problémy sú často spojené s PMS (predmenštruačným syndrómom).
HCA (kyselina hydroxycitrónová) sa nachádza len v málo rastlinách, jej bohatým zdrojom je Garcinia cambogia. HCA zabraňuje premene uhľovodíkov na tukové zásoby inhibíciou enzýmových reakcií.
CLA (konjugovaná kyselina linolénová) je prírodná mastná kyselina, u ktorej vedci potvrdili pozitívny efekt na bielkovinový a tukový metabolizmus. CLA môže signifikantne znížiť množstvo tuku v organizme a zvýšiť svalovú hmotu.

Spôsob užívania:
Prsia extra+: 2 tablety ráno a 2 tablety večer po dobu 3 mesiacov, v prípade potreby po mesiaci znovu zopakovať, potom užívať 1 balenie prípravku každých 6 mesiacov ako udržiavaciu dávku
Prsia extra+ Línia: 1-2 tablety 3x denne po dobu 3 mesiacov, v prípade potreby po mesiaci znovu zopakovať
GABA Mladosť: 2 tablety denne (najlepšie pred spaním)
HCA tukosvalový menič: 1 tabletu 3x denne 30 minút pred jedlom


Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava 1 - 36.38 € | 27.99 €
• csomagolás Zostava 2. - 46.86 € | 36.04 €
• csomagolás Zostava 3. - 52.76 € | 40.56 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom