Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Diabetes (cukrovka) - zostava prípravkov

Diabetes mellitus (cukrovka) je ochorenie, pri ktorom je v krvi zvýšená hladina cukru. Hladina cukru je kontrolovaná hormónom inzulínom. Pri nedostatočnej tvorbe inzulínu v pankreasy sa zvyšuje hladina cukru v krvi. Nadbytočný cukor sa vyplavuje z tela močom, pričom na seba viaže vodu. Prvým príznakom zvýšenej hladiny cukru je nadmerné pitie vody, únava, slabosť, poruchy videnia.

Rozlišujú sa 2 typy cukrovky:
1. typ diabetu (od inzulínu závislý) - dedične získaný, pri ktorom dochádza k poškodenie tzv. Langerhansových ostrovčekov pankresu, v ktorých sa tvorí inzulín.
2. typ diabetu (od inzulínu nezávislý) - často sa označue aj ako starecká cukrovka. V tomto prípade o zníženú tvorbu inzulínu. Nie je nutné užívať inzulín injekčne na úpravu hladiny cukru. V mnohých prípadoch je postačujúce upraviť stravu a užívať tablety podporujúce vyplavovanie inzulínu do krvi.

Udržiavanie normálnej hladiny cukru krvi pomocou rastlinných extraktov - je vhodné najmä pre ľudí s cukrovkou 2. typu.

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Fo-Ti 100 tbl. - podpora funkcie obličiek a pečene
2. Telová práčka 100 tbl. - očista organizmu, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi
3. Glukán IP6 60 tbl. - znižovanie hladiny cukru v krvi
4. MSM 60 tbl. - na spevnenie a zhrubnutie vlasov, pôsobí proti vypadávaniu vlasov, prirodzená stimulácia tvorby kolagénu, zamedzenie chrápaniu pri cmúľaní tablety pred spánkom
5. Aloe vera mentol 100 tbl. - priaznivo pôsobí na regeneráciu pokožky, ústnej dutiny, mandlí a vnútorných slizníc, má výrazný antioxidačný, antibakteriálny, protivírusový (ničí vírusy spôsobujúce herpes) a antifungicídny účinok, má protizápalové účinky - zmierňuje zápalové procesy kĺbov postihnutých artritídou
zmierňuje bolesti hlavy, používa sa pri liečbe peptidových vredov a výskyte baktérie Helicobacter pylori v žalúdku
má ukľudňujúce účinky pri podráždení tkaniva v gastrointestinálnom trakte a podporuje trávenie
6. Gastro optimal 100 tbl - Unikátny prírodný prípravok proti Helicobakteru, pri bolestiach žalúdka, pomáha obnoviť bakteriálnu rovnováhu a potlačiť baktérie nahlodávajúce sliznicu žalúdka. Obvykle 20 min. po požití 4 tabliet dochádza k zániku bolestí. Pozoruhodné skúsenosti - až u 80% užívajúcich došlo k obnoveniu rovnováhy, zániku bolesti aj napriek niekoľkonásobnej neúspešnej liečbe žalúdka antibiotikami


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Beta-glukán je prírodný imunostimulátor. Zvyšuje odolnosť organizmu voči vírusovým, bakteriálnym, plesňovým a parazitárnym ochoreniam. Je určený najmä pre ľudí so zníženou imunitou, ako aj pre starších ľudí, pretože glukán aktivuje leukocyty (biele krvinky), ktoré sú zložkou imunitného systému. Beta-glukán kontroluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
Fo-Ti
podporuje funkcie obličiek a pečene - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom. POmáha regulovať hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737.

Spôsob užívania:
informácie o uživaní nájdete na etikete
Fo-Ti:
2 tablety 2x denne
Telová práčka: 1-2 tablety 3x denne s jedlom
Glukán IP6: 2 až 4 tablety denne


Upozornenie: Konzultujte užívanie výživových doplnkov so svojim diabetotógom.

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 37.33 € | 28.35 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom