Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Očista obličiek - zostava prípravkov

Obličky sú veľmi dôležitým orgánom v ľudskom tele. Filtrujú krv a odstraňujú z nej odpadové a toxické látky, ktoré sa z tela vyplavujú v moči. Ak je činnosť obličiek narušená alebo oslabená, všetky škodlivé látky ostávajú v tele a môžu spôsobiť ochorenie alebo poškodenie iných organizmov. Preto je veľmi dôležité podporiť činnosť obličiek.


Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Fo-Ti 100 tbl. - zlepšenie očistnej a eliminačnej funkcie obličiek
2.Telová práčka 100 tbl.-detoxikácia organizmu,prečistenie ciev

Pri vápenatých obličkových kameňoch a zápale močového mechúra doporučujeme doplniť o prípravok C Imun 2.


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Fo-Ti (Polygonum multiflorum, He Show Wu – v preklade „čierna hlava“) sa v tradičnej čínskej medicíne používa na podporu funkcie obličiek a pečene - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom. Pri nedostatočnej eliminačnej funkcii obličiek sa v tele zadržiavajú škodlivé látky a splodiny metabolizmu bielkovín, ktoré sa hromadia v krvi alebo sa ukladajú do dôležitých orgánov a vážne ohrozujú zdravie organizmu.

Telová práčka : Celotelová očista na báze Yuccy a sladovky na prečistenie a detoxikáciu organizmu pomocou prírodných „čistiacich prostriedkov“ a zníženie populácie baktérií (Helicobacter pylori a iné), ktoré narušujú sliznicu žalúdka a dvanástnika a vyvolávajú opakované bolesti.

 • zníženie hladiny cholesterolu a očista srdcovo-cievneho systému (odburávanie cievnych usadenín v kombinácii s Kardiomax Líniou a zlepšenie priechodnosti žíl v kombinácii s Antivarixom)
 • obnova rovnováhy mikroflóry tráviaceho traktu
 • odstránenie škodlivých látok z tráviaceho traktu, zabránenie vstrebávaniu do krvi, usadzovaniu a narušovaniu funkčnosti orgánov
 • ochrana pred tvorbou žlčových kameňov
 • zlepšenie zdravotného stavu pri reumatických ochoreniach a pri zápalových ochoreniach kĺbov
 • znižuje sa frekvencia nočného močenia ak sa Telová práčka užíva večer pred spaním


 • Pôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:

  Yucca shidigera obsahuje veľké množstvo saponínov - látok s vysokou čistiacou a detoxikačnou schopnosťou, ktoré pôsobia ako prírodné „čistiace prostriedky“. Rastlina obsahuje dva typy týchto saponínov - vo vode rozpustné (stearanové) a vo vode nerozpustné (terpénové). Stearanové saponíny sa v čreve viažu s cholesterolom a vytvárajú s ním nerozpustné zlúčeniny, ktoré sa z čreva nevstrebávajú do krvi. To spôsobuje pokles cholesterolu v krvi. Terpénové saponíny sa dostávajú do krvného obehu a ním sa dostávajú do celého organizmu. Yucca účinne pôsobí v čreve, v krvi, v obličkách, v žlčníku - odstraňuje patologické usadeniny a detoxikuje organizmus.

  Sladovka hladkoplodá podporuje a obnovuje tráviaci proces, má tiež priaznivé účinky na lymfatický systém a hrubé črevo, čím pomáha pri prečisťovaní organizmu. Zvyšuje sa tým aj detoxifikačný účinok yuccy. Sladovka upravuje hladinu žalúdočnej kyseliny. Používa sa pri pálení záhy, podráždení žalúdka, vredoch žalúdka a dvanástorníka.

  Vitamín C pomáha pri rozpúšťaní alkalických močových kameňov, ktoré sa vyskytujú najčastejšie a pomáha tiež proti zápalom močového mechúra a močovej rúry. Mnohé štúdie dokazujú, že vitamín C zabraňuje rastu baktérie E.coli, ktorá je najčastejším vyvolávateľom zápalov močového mechúra a močovej rúry.


  Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
  Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737, 0904 250 508.

  Spôsob užívania:
  Fo-Ti: 2 tablety 2x denne
  Telová práčka : 1-3 tablety denne pred jedlom
  C Imun 2: 1 až 2 tablety

  Összetétel (1 tabletta esetén):


  Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
  • csomagolás Zostava - 17.2 € | 13.2 €
  freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom