Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Očista pečene - zostava prípravkov

Pri dlhotrvajúcom poškodzovaní tkaniva pečene liekmi, alkoholom alebo infekčnými ochoreniami (chronická hepatitída B a C) dochádza k pomalému a postupnému odumieraniu pečeňových buniek a k ich nahrádzaniu väzivom, následkom čoho dochádza k väzivovej prestavbe štruktúry pečene. Postupne dochádza k zlyhaniu detoxikačných a ďalších funkcií pečene (syntéza proteínov, syntéza zrážacích faktorov, syntéza hormónov). Akútne zlyhanie pečene predstavuje veľmi závažný stav.


Zostava na očistu a podporu činnosti pečene pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
Zostava na očistu a podporu činnosti pečene pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Fo-Ti 100 tbl. - podpora činnosti pečene a očista
2. Telová práčka 100 tbl. - odstraňovanie usadenín z ciev, detoxikácia
3. Enzýmkomplex - komplexná vyvážená zostava so zvýšeným obsahom enzýmov a superoxiddismutázou so silnou protizápalovou aktivitou
4. Vlákninový komplex
- správna činnosť tráviaceho traktu, udržiavanie črevnej mikroflóry, znižovanie cholesterolu v krvi, pri redukčných kúrach
detoxikácia organizmu


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Yucca shidigera obsahuje veľké množstvo saponínov - látok s vysokou čistiacou a detoxikačnou schopnosťou, ktoré pôsobia ako prírodné „čistiace prostriedky“.
Sladovka hladkoplodá obsahuje glycirhizín a niekoľko ďalších účinných látok, ktoré sa používajú na prevenciu a liečbu chronických zápalových ochorení pečene.
Fo-Ti podporuje činnosť pečene. Fo-Ti zároveň spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty, znižuje krvný cholesterol, pomáha v prevencii aterosklerózy (chráni cievy pred hrubnutím a následnou nepriechodnosťou), znižuje vysoký krvný tlak.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Telová práčka: 1-2 tablety 3x denne s jedlom
Fo-Ti: 2 tablety 2x denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 41.77 € | 31.61 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom