Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Žlčník - zostava prípravkov

K najčastejším ochoreniam žlčníka patria žlčové kamene Príčinou ich vzniku je najčastejšie zvýšená hladina cholesterolu v krvi a v žlči, alebo znížený prívod tekutín, ktorý spôsobí zvýšené zahusťovanie žlče. Kamene, ktoré sa pri pohyboch žlčníka dostávajú do žlčových ciest spôsobujú záchvatovité, kŕčovité bolesti brucha (koliky) pod pravým rebrovým oblúkom. Ak sa kameň dostane do žlčových ciest v pečeni a blokuje odtok žlče z pečene, môže nastať žlté sfarbenie kože a slizníc.

Pri aplikácii systému obvykle po 2 mesiacoch dochádza k vyrovnávaniu krvného tlaku a k znížovaniu hladiny cholesterolu v krvi.


Vybraná zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Gastrooptimal 100 tbl. - pomáha obnoviť bakteriálnu rovnováhu a potlačiť baktérie nahlodávajúce sliznicu žalúdka
2. Vitamín E 100 tbl. - je potrebný pre normálne trávenie a metabolizmus polynenasýtených mastných kyselín
3. Lecitín+Horčík 180 tbl. - predchádza tvorbe žlčových kameňov
4. Resveratrol - zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, uchováva pružnosť ciev, prevencia proti arterioskleróze, brzdí mutagénne procesy vedúce k vzniku a šíreniu rakoviny, účinný antioxidant, pri omladzovacích kúrach, pôsobí proti starnutiu

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Lecitín je dôležitá látka v prevencii tvorby žlčových kameňov, pretože má dobré emulizifikačné vlastnosti - pomáha cholesterolu zmiešavať sa s vodou, čo uľahčuje transport cholesterolu. Zvýšený prísun lecitínu zabraňuje tvorbe žlčových kameňov, jeho znížené množstvo v organizme sa naopak spája so zvýšeným rizikom tvorby žlčových kameňov.
Fo -Ti spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty, znižuje krvný cholesterol, pomáha v prevencii aterosklerózy (chráni cievy pred hrubnutím a následnou nepriechodnosťou), znižuje vysoký krvný tlak (hypertenziu). Používa sa aj na podporu funkcie obličiek a pečene - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie.
Resveratrol je účinná látka nachadzajúca sa v hrozne. Je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Užívanie resveratrolu zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, čím poskytuje výraznú ochranu pred náhlymi srdcovocievnymi príhodami, bráni oxidácii arteriálneho plaku, čím spomaľuje postup artériosklerózy, podporuje regeneračnú schopnosť buniek v ľudskom organizme, napáda zmutované bunky, zabraňuje ich ukladaniu v cievnom riečišti, blokuje mutagénne procesy vedúce ku vzniku, rastu a šíreniu viacerých druhov zhubných nádorov, metastázovaniu.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Lecitín+Horčík: 2 až 4 tablety 2-krát denne po jedle
Fo-Ti:2 tablety 2x denne
Vitamín E: 1 tableta denne

Doplnenie stravy:
ľanový a olivový olej: 2- lyžice denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 33.4 € | 24.96 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom