Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Žalúdok - zostava prípravkov na odstránenie príčin ochorení žalúdka

Vplyvom agresívnych faktorov (lieky, fajčenie, alkohol, stres) dochádza k dlhodobému dráždeniu a poškodzovaniu sliznice žalúdka a duodena (dvanástorníka), na ktorej vznikajú najprv chronické zápalové zmeny, neskôr drobné erózie až vredy. Podľa najnovších štúdií až u 80% vredov žalúdka a 96% vredov dvanástnika je príčinou baktéria Helicobacter pylori.

Obvykle po 2 mesiacoch užívania prípravkov zahrnutých do základnej zostavy dochádza k zlepšeniu trávenia, zmierneniu bolestí a zníženiu kolónií baktérie Helicobacter pylori.

Vybraná zostava pozostáva z následujúcich prípravkov
(kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Aloe vera 60 tbl. - Aloe vera pomáha pri výskyte Helicobacter pylori, podporuje trávenie, pôsobí na zvýšenie imunity, proti bolesti hlavy (migrénam), zápalom
2. Vitamín E 100 tbl. - je potrebný pre normálne trávenie a metabolizmus polynenasýtených mastných kyselín


Uvedenú zostavu doporučujeme dopĺňať o prípravky (podľa zdravotných problémov individuálne alebo sa môžete poradiť s poradcom):
Enzým komplex 120 tbl. - pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti a tráviacich problémoch, efektívna pomoc pri akútnych aj chronických ochoreniach tráviacich orgánov - pri zníženej aktivite tráviacich enzýmov
Glukán IP6 60 tbl. - zvyšuje imunitný systém organizmu, pomáha pri začínajúcich vredoch žalúdka


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Aloe vera poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie. je účinná pri odstraňovaní zápchy a pomáha pri liečbe vredov žalúdka.
Pankreatické enzýmy trypsín, chymotrypsín, pankreatín, lipáza sú tráviace enzýmy, ktoré sú prirodzene redukované v pankrease u zdravých ľudí. U ľudí s nedostatočnou alebo porušenou produkciou tráviacich enzýmov môže užívanie pankreatických enzýmov spolu s jedlom účinne pomôcť tráveniu potravy a odstrániť nepríjemné príznaky spojené s poruchami trávenia ako je nevoľnosť, nafukovanie, pocit na vracanie a vracanie.
Glukán je prírodný imunostimulátor. Zvyšuje odolnosť organizmu voči vírusovým, bakteriálnym, plesňovým a parazitárnym ochoreniam. Pomáha pri liečbe a prevencii chronickej gastritídy, artritídy, aterosklerózy a pri liečbe začínajúcich vredov žalúdka.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Telová práčka: 1 tableta 2 x denne s jedlom
Aloe vera: 2-3 tablety denne (pol hodinu pred alebo 1 hodinu po jedle)
Enzým komplex: 2 až 4 tablety spolu s jedlom
Glukán IP6: 2-4 tablety denne (pol hodinu pred alebo 1 hodinu po jedle)

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava 1. - 11.34 € | 8.74 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom