Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zvýšenie imunitného systému - zostava prípravkov

Imunitný systém chráni organizmus pred cudzími látkami a pôvodcami ochorení. Taktiež pomáha udržať rovnováhu (homeostázu) organizmu v stresových situáciách.

Poruchy imunitného systému, ktoré majú pri kontakte s pôvodcami ochorení alebo s cudzími látkami za následok nedostatočnú alebo chýbajúcu imunitnú reakciu organizmu, vedú u postihnutých k: zvýšenej náchylnosti na infekcie (častý výskyt infekcií, ťažší priebeh infekcií), náchylnosti na niektoré ochorenia, výskytu vážnych systémových ochorení.

Obvykle po 1 mesiaci užívania dochádza v zvýšeniu odolnosti organizmu voči baktériám a vírusom, pri rozvinutí ochorenia sa znižuje doba liečenia a počet komplikácií.


Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Imunoglobulín Natur 60 tbl. - imunoglobulín proti vírusom, plesniam a baktériám - prináša úľavu pri chrípke a nádche
2. C Imun 1 100 tbl. - komplex vitamínu C so zinkom, citrusovými bioflavonoidmi, Echinaceou, glukánom a ďalšími látkami, ktoré pôsobia ako antivirotikum na potlačenie chrípky a blokovania jej šírenia
3. Glukán IP6 60 tbl. - aktivuje imunitný systém k ochrane ogranizmu pred cudzorodými látkami
4. C komplex prírodný 100 tbl. - dodávanie zvýšeného príjmu vitamínu C na zvýšenie imunity
5. Aloe vera - poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu
6. IP6-MG - IP6, inozitol a glukán - úspešne používaná kombinácia pri onkologických ochoreniach. Uplatňuje sa aj pri regenerácii srdcovocievneho systému
7. Vápnik horčík zinok žeň-šeň - Podporuje skvalitnenie činnosti mysle a pamäti, nárast vitality a duševnej kondície. Regeneráciu klbov, pokožky, vlasov a nechtov. Je komplexným antioxidantom a pôsobí na odbúravanie tukov.

Uvedenú zostavu
doporučujeme dopĺňať o prípravok Imuno Colostrum (podľa zdravotných problémov individuálne alebo sa môžete poradiť s poradcom). Imuno Colostrum podporuje imunitný systém a rastu (s rastovými faktormi pôsobiacimi proti starnutiu a podporujúcimi rast a imunitu u detí).


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Imunolín dodáva organizmu potrebné množstvo IgG protilátok, čím dopĺňa chýbajúcu hladinu v organizme. Je určený pre ľudí s oslabenou imunitou (nádory, chronické závažné ochorenia) - pomáha im posilniť ich vlastnú obranyschopnosť a tiež pre onkologických pacientov na prevenciu a podporu liečby onkologických ochorení.
Glukán je prírodný imunostimulátor. Je určený najmä ľuďom so zníženou imunitou, pre starších ľudí a pre ľudí zaťažených stresom na podporu imunity s protizápalovým účinkom. Aktivuje makrofágy k eliminácii nežiadúcich cudzorodých zložiek v organizme. Trvale posilňuje imunitný systém, čo je základom dlhodobej odolnosti organizmu voči vírusovým, bakteriálnym, plesňovým a parazitárnym ochoreniam.
Citrusové bioflavonoidy sú veľmi silné rastlinné antioxidanty (chránia bunky pred negatívnym vplyvom voľných radikálov). Chránia vitamín C pred predčasným poškodením a môžu jeho účinnosť zvýšiť až 20x. Majú schopnosť odbúravať z tela ťažké kovy a majú antibakteriálne účinky.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
informácie o spôsobe užívania sú uvedené na etikete
Imunoglobulín natur: 1 až 2 tablety 2x denne pri stavoch so zníženou imunitou pre dlhodobé použitie, 3 až 4 tablety 2x denne po dobu 2 až 3 dní na krátkodobé použitie v kritických obdobiach
Glukán IP6: 2 tablety 3x denne pol hodiny pred jedlom a 1 hodinu po jedle, najlepšie večer pred spaním
C komplex prírodný: 1 tableta 4x denne

Prípravky zahrnuté do rozšírenej zostavy:
Imuno Colostrum: 2 tablety 2x denne pol hodiny pred jedlom alebo 1 hodinu po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 57.73 € | 43.91 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom