Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Reuma - zostava prípravkov

reumatoidná artritída (známa ako reuma) je chronický zápal kĺbov sprevádzaný bolesťami stuhnutých kĺbov - predovšetkým na prstoch rúk a nôh, či na zápästí. Pri reume sa rozpadávajú spojivové tkanivá kĺbu. Reumatické ochorenia postihujú okrem kĺbov aj šľachy, svaly a vnútorné orgány. Chronické bolesti znepríjemňujú každodenný život pacientov s reumou.


Pri pravidelnom užívaní nižšie uvedených prípravkov zvyčajne dochádza v priebehu prvých 3 mesiacov k zmierneniu bolestí a opuchov a zlepšeniu hybnosti kolenného kĺbu, pričom k prvým prejavom zlepšenia dochádza už po 4 týždňoch užívania.


Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov(kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Mobil plus
120 tbl. - obsahuje glukozamín, chondroitín, MSM - dobudovanie opotrebovaných kĺbových lôžok, chráni kĺby a chrbticu pred zaťažením
2. Aloe vera 60 tbl. - je prírodný detoxikačný prostriedok, ktorý napomáha regenerácii poškodených a zapálených tkanív
3. Telová práčka 100 tbl. - odbúravanie škodlivých látok z kĺbov + detoxikácia ciev
4. GABA mladosť 90 tbl.- Kyselina gama-aminomaslová a Mucuna pruriens pre omladzovacie kúry, na zbrzdenie procesu starnutia. Zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, ktorý spúšťa omladzovacie procesy v organizme (vyvoláva chrakteristické mravenčenie).
5. Enzým komplex 60 tbl.- Komplexná vyvážená zostava so zvýšeným obsahom enzýmov a superoxiddismutázou so silnou protizápalovou aktivitou

MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom organicky viazanej síry, ktorá sa ľahko vstrebáva v organizme. Nedostatočné hladiny biosíry v organizme môžu viesť k neschopnosti organizmu reparovať a obnovovať poškodené tkanivo, pretože síra je dôležitá pri produkcii kolagénu a obnove štruktúry poškodených tkanív. MSM zohráva dôležitú úlohu pri zmierňovaní bolesti spôsobenej zápalom. MSM tiež reguluje presun tekutiny v tkanivách udržiavaním flexibility a priepustnosti bunkových membrán, čo je dôležité pre zmiernenie opuchov.
Yucca schidigera obsahuje steroidové saponíny, ktoré ako prekurzory kortikosteroidov produkovaných nadobličkou zvyšujú produkciu kortikosteroidov v organizme. Kortikosteroidy majú protizápalové a anlagetické účinky, preto sa Yucca ako prekurzor kortikosteroidov využíva na zmiernenie zápalu a bolestí spojených s poškodením kĺbov. Yucca tiež napomáha odstraňovať z organizmu voľne cirkulujúce protilátky, ktoré si organizmus za určitých okolností (pri poruche regulácie imunitných reakcií) začne samovoľne vytvárať a ktoré môžu mylne reagovať s jeho vlastnými štruktúrami kĺbov a porušovať ich.
Glukosamín je látka, z ktorej si organizmus vytvára štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek. Množstvo glukosamínu vytváraného v organizme s vekom klesá, čo spôsobuje, že chrupavky kĺbov sa degradujú a optrebúvajú. Glukosamín dodávaný do organizmu chráni, regeneruje povrchy kĺbov a má tiež výrazné protizápalové účinky.
Chondroitín pomáha pri dobudovávaní kĺbov a chráni ich pred poškodením tým, že stimuluje produkciu hlavných zložiek kĺbovej chrupavky, priťahuje a viaže vodu a výživné látky v chrupavke a inhibuje enzýmy, ktoré poškodzujú chrupavku.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizujú podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915 781 737.

Spôsob užívania:
Mobil plus: 2 tablety 3x denne (ráno, na obed a večer, najlepšie s jedlom)
Aloe vera: 2 tablety denne
Telová práčka: 1-2 tablety 3x denne s jedlom
Enzýmkomplex: 2 až 4 tablety denne s jedlom

Usmernenie stravovania:
- odporúča sa vynechať mäso a nahradiť ho v jedálničku rybami - najmä olejnatými (losos, makrela, haring), ktoré obsahujú zvýšené množstvo omega-3 mastných kyselín a brzdia tvorbu zápalových látok v organizme,
- uprednostniť olivový olej,
- dostatok ovocia a zeleniny (vyhýbať sa: paradajkám, zemiakom, citrusovému ovociu, kukurici)
- je vhodné v menšej miere konzumovať jogurty a kyslomliečne nápoje s bioaktívnymi kultúrami,
- vyhýbať sa pitiu piva a kávy
- zabezpečiť dostatok tekutín – čistá voda, minerálne vody (s nízkym obsahom sodíka)
- odporúča sa pitie čajov z liečivých bylín a ovocia: žihľava dvojdomá, vŕba biela, púpava lekárska, jablko

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 48.87 € | 37.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom