Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Dna - zostava prípravkov

Dna je metabolické ochorenie, ktorého charakteristickým znakom je nadmerná tvorba kyseliny močovej v organizme.

Kyselina močová vzniká rozkladom bielkovín a purínov a vylučuje sa najmä obličkami. Pri nadmernom príjme bielkovín alebo purínov, alebo pri nedostatočnej funkcii obličiek sa kyselina močová nestačí z tela vylúčiť a zráža sa v podobe kryštálikov v kĺboch aj v mäkkých tkanivách. Jej prejavom býva potom bolestivý zápal kĺbu. Záchvaty bolesti prichádzajú náhle bez varovania a môžu pretrvať niekoľko hodín, príp. až niekoľko dní. Najčastejšie záchvaty postihujú palec na nohe alebo inú časť chodidla. Dna môže postihnúť: uši, kĺby prstov, zápästie, členok, kolená, lakeť.


Zostava prípravkov pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku:
1. Fo-Ti 100 tbl. - podporuje činnosť obličiek a pečene
2. C komplex prírodný 100 tbl. - 500 mg vitaminu C v 1 tablete - pomáha znižovať hladinu kyseliny močovej v krvi
3. Telová práčka 100 tbl. - detoxikácia organizmu a zmiernenie zápalových procesov v kĺboch
4. Enzýmkomplex 60 tbl. - má silnú protizápalovú aktivitu, pomáha pri očiste organizmu, zmierňuje opuchy


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Pankreatické enzýmy po ich užití 1 hodinu pred jedlom sa vstrebávajú z tráviaceho traktu a po vstrebaní do krvi sa krvným obehom dostávajú do tkanív a orgánov poškodených zápalom - regulujú a optimalizujú priebeh zápalu tým, že sú schopné štiepiť látky vznikajúce pri zápale, ktoré poškodzujú okolité tkanivo a umožňujú šírenie zápalovej reakcie. Ako proteolytické enzýmy štiepiace bielkovinové molekuly účinne likvidujú mediátory zápalu, ktoré sú prevažne bielkovinovej povahy. Urýchľujú tiež vstrebávanie opuchov a zlepšujú prekrvenie v postihnutej oblasti – tým sa urýchli regenerácia poškodeného tkaniva.
Bromelaín je proteolytický enzým pochádzajúci z ananásu, má výrazné protizápalové a bolesť utlmujúce účinky - používa sa na zmiernenie prínakov záchvatov spojených s ukladaním kyseliny močovej do kĺbov.
Yucca schidigera obsahuje steroidové saponíny, ktoré ako prekurzory kortikosteroidov produkovaných nadobličkou zvyšujú produkciu kortikosteroidov v organizme. Kortikosteroidy majú protizápalové a analgetické účinky, preto sa Yucca ako prekurzor kortikosteroidov využíva na zmiernenie zápalu a bolestí spojených s poškodením kĺbov.

Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904 134 645

Spôsob užívania:
Fo-Ti: 2 tablety 2x denne
C komplex prírodný: 1-2 tablety denne, pri záchvatoch 1 tabletu každé 3 hodiny
Telová práčka: 2-3 tablety 2 až 3x denne s jedlom
Enzýmkomplex: 2 tablety 3x denne s jedlom, v akútnom štádiu 5 až 6 tabliet 3x denne

Usmernenie stravovania nájdete na stránke nášho fóra: linka

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 33.9 € | 25.55 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom