Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Pre fajčiarov - zostava prípravkov

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. PABA 60 tbl. - proti škodlivému vplyvu smogu a cigatevého dymu
2. Ultrakomplet 60 tbl. - multiminerál a multivitamín so žen-šeňom a ginkom


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Chráni pľúca pred škodlivým pôsobením ozónu, ktorý sa nachádza v smogu a v cigaretovom dyme. Preto jej užívanie je vhodné pre fajčiarov. Pomáha udržiavať zdravú pleť, nechty a vlasy. Chráni pokožku pred negatívnym vplyvom UV žiarenia.
Ginkgo biloba priaznivo ovplyvňuje pamäť a ďalšie mozgové funkcie. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré majú antioxidačnú aktivitu - spomaľujú rozvoj zmien súvisiacich so starnutím.
Vitamín C (kyselina L-askorbová) je významný antioxidant - zneškodňuje voľné radikály, ktoré sa dostávajú do organizmu a odstraňuje odpadové produkty. Pre tento svoj účinok pomáha v prevencii vzniku nádorových a cievnych ochorení. Vitamín C zlepšuje činnosť imunitného systému a odolnosť organizmu proti infekciám.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904134645

Spôsob užívania:
PABA: 1 tableta denne
Ultrakomplet: 2 tablety denne

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 11.86 € | 9.14 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom