Tárhelyem
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zlepšenie činnosti mysle a pamäti pomocou zostavy prípravkov

Tento systém je vhodný najmä pre manažérov, študentov a ľudí, ktorí u seba pozorujú: zníženie koncentrácie, oslabenú pozornosť, zníženú schopnosť učenia a zapamätania si a pochopenia štúdijných materiálov, spomalenú schopnosť rozhodovania sa.

Po 4 týždňoch užívania prípravkov dochádza k miernej, ale trvalej stimulácií mozgových funkcií bez vedľajších účinkov - zlepšenie pamäti a schopnosti učenia, zvýšenie koncentrácie a schopnosti udržať pozornosť.

1-2 tablety Memory vyvolajú nárast koncentrácie a zlepšenie pamäťových schopností s maximom 3-4 hodiny.

Zostava
pozostáva z následujúcich prípravkov:
1. Einstein - Na zlepšenie činnosti mysle, pamäte, schopnosti učenia sa a spomalenie procesu starnutia,zvýšenie tvorivosti - zlepšenie prepojenia medzi ľavou a pravou hemisférou
2. Lecitín+Horčík 180 tbl. - obsahuje cholín, ktorý je dôležitý pre rýchly prenos signálov v mozgu. Podporuje činnosť mozgu a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
3. GABA mladosť - Kyselina gama-aminomaslová a Mucuna pruriens pre omladzovacie kúry, na zbrzdenie procesu starnutia. Zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, ktorý spúšťa omladzovacie procesy v organizme

Einstein možno obmienať prípravkami:
Memory 60 tbl. - na zlepšenie myslenia, koncentrácie, učenia a ochranu pamäťových buniek
v kombinácii s DMAE - pôsobí ako mozgový transmiter, podporuje obnovu bunkových membrán a pôsobí proti tvorbe stareckých škvŕn.

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Ginkgo biloba obsahuje terpenoidy, ktoré rozširovaním krvných kapilár zlepšujú prekrvenie mozgu a napomáhajú tiež ochrane nervových buniek. Umožňujú mozgu lepšie metabolizovať glukózu, ktorá je hlavným zdrojom energie pre mozog, čím pomáhajú nervovým bunkám v prenášaní signálov.
Lecitín je dôležitý pre činnosť mozgových buniek. Zložka lecitínu cholín sa v mozgu premieňa na neurotransmiter acetylcholín, ktorý je dôležitý pri prenose impulzov v mozgu, priaznivo ovplyvňuje pamäť a iné mozgové funkcie.


Táto základná zostava a spôsob užívania sa optimalizuje podľa diagnózy a príznakov. O výbere najvhodnejších prípravkov sa môžete poradiť s naším poradcom.
Systém modernej starostlivosti Vám ponúka odborné poradenstvo a vedenie. Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 02/54 777 561, 02/54 652 712, 0915781737, 0904134645

Spôsob užívania:
Memory: 1-2 tablety denne
Lecitín+Horčík: 2 až 4 tablety 2-krát denne po jedle

Összetétel (1 tabletta esetén):


Vásárlási ár 7500,- HUF, -ig. / Vásárlási ár 7500,- HUF, -tól
• csomagolás Zostava - 28.19 € | 21.68 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom