Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
DETSKÝ REGENERAČNÝ KOMPLEX 100tbl.

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu správneho fungovania imunitného systému, pri  doplnení vitamínov a minerálov, a na podporu normálneho rastu a vývoja detí.

RECENZIE

KYSELINA L-ASKORBOVÁ - VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E, k zvyšovaniu vstrebávania železa.

VÁPNIK v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej neurotransmisii, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, potrebný na udržanie zdravých kostí, zubov.

VITAMÍN E v prípravku prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva prispieva k regulácii hormonálnej činnosti, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnej funkcii psychiky, k normálnej látkovej premene bielkovín a glukogénu, homocysteínu, syntéze cysteínu, k správnemu fungovaniu nervového systému.

ZINOK v prípravku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, Vitamínu A, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze bielkovín, k správnej syntéze DNA, prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

TIAMÍN v prípravku prispieva k správnej funkcii srdca.

RIBOFLAVÍN v prípravku prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravých červených krviniek, k udržaniu zdravej pokožky, dobrého zraku, k správnej látkovej premene železa.

FLUORID v prípravku prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.

VITAMÍN A v prípravku zohráva úlohu v procese špecializácie buniek.

KYSELINA LISTOVÁ-VITAMÍN B9 v prípravku prispievak správnej syntéze aminokyselín, k správnej tvorbe krvi, k správnej látkovej premene homocysteínu, k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

BIOTÍN v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravých vlasov, k zachovaniu zdravých slizníc, zdravej pokožky.

JÓD v prípravku prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravej pokožky, k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

CHRÓM v prípravku prispieva k správnej ltákovej premene makronutrientov, k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

SELÉN v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN B12 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, fungovania svalov, zubov.

ECHINACEA - jej názov sa odvodil z gréckeho echinos- jež. V naturálnej medicíne sa používala na podporu imunity.

KOLOSTRUM je využívaný na podporu normálneho rastu a vývoja detí, na obdobie tehotenstva a dojčenia a na udržanie zdravých kĺbov, kostí a zubov.

Spôsob užívania: 2-4 tablety denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.



Zloženie:

Colostrum 100 mg
Vitamín C 75 mg
Vápnik 40 mg
Ester C 10 mg
Vitamín E 10 mg
Echinacea purpurea extrakt 5 mg
Vitamín B6 2,5 mg
Vitamín B3 (nikotínamid) 2 mg
Zinok 2 mg
Beta-karotén 1 mg
Vitamín B1 0,75 mg
Vitamín B2 0,5 mg
Fluor 0,25 mg
Vitamín A 200 mcg
Vitamín B13 65 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová 50 mcg
Biotín 35 mcg
Jód 35 mcg
Chróm 20 mcg
Selén 10 mcg
Vitamín B12 1 mcg
Vitamín D3 1,25 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 9 € | 6.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom