Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Podujatia Tachyon, motivacne stretnutia- liecitelia zo Slovenska, Čiech- prednášky, premietanie filmov, diagnostika organizmu, doplnky vyzivy za konkurencne najnizsie ceny

Pozvánka na Kurz Reiki I. - liečiteľ Milan - podujatie Bratislava


V roku 1994 našiel cestu k objaveniu liečivej sily Luny, prírody, kozmickým energiám, liečivým kameňom...Je Majstrim-učiteľom REIKI, Majster KARUNA-KI, vlastní I. a II. stupeň magnetického liečenia na úrovni filipínskeho liečiteľstva a jeho záujmom je aj Numerológia a Astrológia. Pracuje aj s kartami a intuíciou. Snaží sa pomáhať ľuďom, ale hlave im chce ukázať cestu vnútornej zmeny. Na liečenie používa, okrem kozmických energií, kyvadla aj prírodnú a tibetskú medicínu.

"Chcem Vám pomáhať riešiť zdravotné problémy cestou uzdravenia duše, čistenia a uvoľnenia karmických blokov, aury a ochranou pred mentálnymi a astrálnymi útokmi. Pomôžem Vám vyčistiť priestory od negatívnych energií, nájsť vlastný talizman, zbaviť sa závislostí a prebudiť schopnosť samouzdravenia. Spolu budeme kontaktovať Archanielov a poprosíme ich, aby nám pomohli riešiť problémy a odniesli zaťažujúce kilá bolesti a starostí."

Liečiteľ Milan


ČO NA VÁS EŠTE ČAKÁ?:

  • doplnky výživy za najnižšie ceny
  • možnosť pozrieť si výstavu obrazov, dverí a stolových dosiek namaľovaných ako abstraktný obraz


Zároveň máte jedinečnú príležitosť prezentovať svoje podnetné skúsenosti s prejednávanou témou, a tak pomôcť ostatným s podobným problémom.


V prípade otázok o podujatí či cene, nás prosím neváhajte kontaktovať, prostredníctvom nižšie uvedenéj knihy účasti alebo mailom: spirit.hotel1@gmail.com

Motivačné stretnutia...

sú zamerané na podporu rozvoja osobných kvalít, na informácie, motívy a podmienky pre osobnú premenu, správne  doplňovanie  vitamínov, enzýmov, aminokyselín,  prírodných extraktov, dôležitých pre správne fungovanie organizmu. 

Príďte si s nami vychutnať kávu alebo čaj na motivačné stretnutia, zamerané na mladnutie, umenie a vedu o človeku, pestovanie krásy, zdravie, životný štýl a sebapestovanie. Máte jedinečnú možnosť odprezentovať tiež svoje osobné skúsenosti, myšlienky, námety  a pomôcť tak ostatným na ceste k osobnému rozvoju. Zároveň na Vás čaká čítanie z vybranej knihy k prejednávanej téme .


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom