Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Motivačné stretnutia, podujatia zamerané na motiváciu zdravia, stretnutia s liečiteľmi. Premietanie filmov, diagnostika organizmu, doplnky výživy za najnižšie ceny, výstava obrazov a dverí vplývajúcich na zdravie človeka- možnosť zakúpenia.

MOTIVAČNÉ STRETNUTIA - Čaj o piatej,

OD 17:00hod. v príjemnom abstraktnom prostredí Výtvarnej kaviarne Hotela Galéria***

Dňa 01.03. 2014 o 17:00 sa v priestoroch Hotela Galéria*** uskutoční motivačné stretnutie na témy: "pranická výživa"

Je potrebné rozlišovať medzi 2 vecami a síce medzi pôstom a pránickou výživou. Hladovanie znamená, že žijete zo svojich telsných rezerv, keď rezervy dôjdu, tak sa môže stať, že odpadnete, pretože už ste bez síl a ak v tomto stave budete pokračovať, prídete k limitnej váhe, no akonáhle tento bod prekročíte, tak i keby znova zčnete jesť, budete strácať váhu až do smrti. Hladovanie a Pránická výživa sú dve úplne odlišné veci. A ako ich rozlišovať, sa naučíte priamo na motivačných dňoch a prednáše o "Pránickej výžive".

ČO NA VÁS EŠTE ČAKÁ?:

- doplnky výživy za najnižšie ceny

- racio chlebíčky

- možnosť pozrieť si výstavu obrazov, dverí a stolových dosiek namaľovaných ako abstraktný obraz, pre zmenu interiéru bytu a kancelárie

- možnosť získať kópie unikátnych obrazov a dverí z limitovanej edície autora motýlieho domu za špeciálne akciové ceny!

Zároveň máte jedinečnú príležitosť prezentovať svoje podnetné skúsenosti s prejednávanou témou, a tak pomôcť ostatným s podobným problémom.

V prípade otázok o podujatí či cene, nás prosím neváhajte kontaktovať, prostredníctvom nižšie uvedenéj knihy účasti alebo mailom: spirit.hotel1@gmail.com

Motivačné stretnutia...

sú zamerané na podporu rozvoja osobných kvalít, na informácie, motívy a podmienky pre osobnú premenu, správne  doplňovanie  vitamínov, enzýmov, aminokyselín,  prírodných extraktov, dôležitých pre správne fungovanie organizmu. 

Príďte si s nami vychutnať kávu alebo čaj na motivačné stretnutia, zamerané na mladnutie, umenie a vedu o človeku, pestovanie krásy, zdravie, životný štýl a sebapestovanie. Máte jedinečnú možnosť odprezentovať tiež svoje osobné skúsenosti, myšlienky, námety  a pomôcť tak ostatným na ceste k osobnému rozvoju. Zároveň na Vás čaká čítanie z vybranej knihy k prejednávanej téme .


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom