Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
PROTECT STEM 100tbl. NOVINKA

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu zdravia kmeňových bueniek, svalov a na podporu správneho fungovania nervového systému.

HORČÍK v prípravku priespieva k rovnováhe elektrolytov, k správnemu fungovaniu svalov, psychiky, zohráva úlohu v procese delenia buniek

VITAMÍN B6 (Pyridoxín hydrochlorid) v prípravku prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky, červených krviniek.

ZINOK v prípravku prispieva k správnej kognitívnej a reprodukčnej funkcii, o ochrane buniek pred oxidačným stresom a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

KURKUMÍN je využívaný na podporu zdravia slinivky brušnej, pečene a na podporu správneho fungovania nervového systému. Štúdie najviac zdôrazňujú, že je kurkumín účinným nástrojom proti viac než 572 ochoreniam.


ASTRAGALUS MEMBRANACEUS- Niet na svete byliny, aby na niečo nebola Kozinec – posilňovač čchi Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), podľa čínskej bylinnej medicíny nadradená bylina, sa v prírodnom liečiteľstve používa už tisícky rokov, a to nielen v Číne, ale využívali ho napríklad aj starí Mayovia. V koreňoch kozinca nájdeme glykozidy, aminokyseliny, steroly, slizy, nenasýtené mastné kyseliny a okrem ďalších účinných látok aj zvláštne polysacharidy – tzv. astragalány (podľa latinského názvu kozinca), ktoré sa využívajú na podporu správneho fungovania imunitného, nervového a tráviaceho systému. Kozinec je využívaný tiež na podporu zdravia kmeňových buniek, ciev, obličiek, sleziny, pečene, prostatu, prsných žliaz, na udržanie optimálneho krvného tlaku, na zlepšenie erekcie a libida, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu v krvi a na podporu životnej energie a vitality.

EXTRAKT Z BAZY ČIERNEJ - Baza čierna sa používa po stáročia v regióne Európy a Severnej Ameriky na podporu správneho fungovania dýchacieho a imunitného systému. Kvety sa používajú najčastejšie na prípravu čaju, kým plody na prípravu liehových výluhov. Hlavné liečebné účinky plodov Bazy čiernej sa pripisujú obsahu flavonoidov: kvercetínu, rutínu a tmavočervených antokyánových farbív vo forme antokyanidín-3-glykozidov vyznačujúcich sa veľmi vysokou biologickou dostupnosťou (ľahko vstrebateľné a účinné v makroorganizme). Plody obsahujú tiež vitamín C, taníny a triterpény.

Spôsob užívania: 1 tbl. -2x denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.
Zloženie:

Trimetylglycín 300 mg
Horčík 200 mg
Kurkumín 80 mg
Astragalus membranaceus extrakt 40 mg
Citrusové bioflavonoidy 40 mg
Extrakt z čučoriedok 40 mg
Vitamín B1 25 mg
Vitamín B6 25 mg
Extrakt zo žihľavy 20 mg
Extrakt z bazy čiernej 20 mg
Grape seed extrakt 20 mg
Extrakt zo zeleného čaju 10 mg
Paradajkový lykopén 5 mg
Zinok 5 mg
Vitamín B9 500 mcg
Vitamín B12 125 mcg
Superoxiddismutáza 100 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 11.2 € | 8.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom