Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ANTI AL 100 tbl. NOVINKA

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na podporu zdravia správneho fungovania imunitného a nervového systému, na udržanie zdravia srdca a ciev, zdravej hladiny cholesterolu, podpore zdravej pokožky, vitality a žvitnej energie. 

RECENZIE


KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom 

KONJUGOVANÁ KYSELINA LINOLEOVÁ v prípravku prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

ROBOFLAVÍN (VITAMÍN B2) v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravých červených krviniek, k udržaniu zdravej pokožky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy.

ZINOK v prípravku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, k správnej syntéze DNA, bielkovín, k správnemu fungovaniu imunitného systému, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

ŽIHĽAVA DVOJDOMÁ – sa v prírodnej medicíne využívala pre ochranu zdravia obličiek, žlčníka, pečene, pri podpore metabolizmu, udržaní zdravej hladiny cukru v krvi a optimálneho krvného tlaku.

Spôsob užívania:  2 tablety 1-3x denne s jedlom
pre deti od 3 rokov
1 tableta 1-3x denne s jedlom

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.
Zloženie:

Vitamín C 200 mg
Quercetín 100 mg
Žihľava dvojdomá extrakt 60 mg
MSM 60 mg
CLA 50 mg
Pau D´Arco extrakt 50 mg
Vitamín B5 50 mg
Aloe vera 40 mg
Deväťsil lekársky extrakt 40 mg
Astragalus extrakt 40 mg
Oleuropeín 30 mg
Zinok 6 mg
Vitamín B2 2 mg
Vitamín D3 6 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 8.6 € | 6.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom