Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
AFRODI 100 tbl.NOVINKA
UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako NOVINKA a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na podporu zdravého fungovania libida, erekcie a sexuálnej vnímavosti.

RECENZIE

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.


ZINOK v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

SELÉN v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.


KRPČIARKA ŠÍPOLISTÁ v doplnku je veľmi silné afrodiziakum, má priamy blahodárny vplyv na tvorbu spermií, používa sa:

  • pri predčasnom výrone semena,

  • osteoporóze

  • nedostatočnom prekrvení mozgu

DAMIÁNA EXTRAKT v prípravku je používaná samostatne predovšetkým ako relaxant alebo sexuálne tonikum a afrodiziakum, na ktorý obzvlášť citlivo reagujú ženy. V ľudovom liečiteľstve sa používa k liečbe hormonálnej nevyrovnanosti, nervových problémov, akútnych úzkostí, bolestí, a k povzbudeniu chuti do jedla, pri poruchách vyprázdňovania alebo ako podporný prostriedok pri liečbe zápalových močových ciest.


MACA EXTRAKT v prípravku je legendárny extrakt koreňa prastarej peruánskej byliny. Indianski bojovníci používali Macu pred bojom pre dosiahnutie lepšej sily a vytrvalosti, španielski kolonizátori ju nazývali "sexuálnou rastlinou Inkov." Veľmi výrazne podporuje erekciu u mužov a stimuluje sexuálne funkcie, napomáha rastu svalovej hmoty, zlepšuje silu i regeneráciu.


Spôsob užívania: 3 tablety 1 hod. pred pohlavným stykom, pri podpore libida- 3tab. ráno nalačno, pri podpore zlepšenia erekcie- 4 až 6 tabliet denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

http://www.tachyonnatur.sk/shop/doplnky-vyzivy-abecedny-zoznam/afrodi-100/


Zloženie:

Maca extrakt 250 mg
Damiana extrakt 300 mg
Muira puama extrakt 200 mg
Catuaba extrakt 200 mg
Ašvaganda extrakt 100 mg
Kórejský žeňšeň extrakt 100 mg
Alfa-tokoferylacetát 50 mg
Ginko biloba extrakt 30 mg
Koenzým Q10 7 mg
Zinok 5 mg
Selén 40 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100tbl. - 14.2 € | 10.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom