Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ANTI D 100 tbl. NOVINKA

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy pre ochranu zdravia slinivky brušnej a napomáha k správnemu metabolizmu cukru, na podporu zdravia a správneho nervového systému, životnej energie a vitality.

RECENZIE

HORČÍK v prípravku prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky, zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN E v prípravku prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy, k regulácii hormonálnej činnosti.

VITAMÍN D v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov, zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN C

v prípravku prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii ďasien, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

GYMNEMA SYLVESTRE je využívaná pre ochranu zdravia lsinivky brušnej a napomáha k správnemu metabolizmu cukru.

ŠKORICOVNÍK ČÍNSKY EXTRAKT je využívaný na udržanie zdravej hladiny cukru v krviznižuje necitlivosť buniek na inzulín v tele a následne normalizuje vysokú hodnotu cukru v krvi.

SENOVKA GRÉCKA – je využívaná pre ochranu zdravia tráviaceho traktu, normalizuje vysokú hladinu cukru v krvi a je tiež využívaná v období tehostenstva dojčenia.


Spôsob užívania: 2 tablety ráno- večer, pre deti 1 tableta

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

Zloženie:

Gymnema sylvestre extrakt 10:1 200 mg
Horčík 200 mg
Kalcium askorban 100 mg
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
L-taurín 100 mg
Škoricovník čínsky extrakt 55 mg
Sójový lecitín 50 mg
Ester C 50 mg,
Vitamín E 40 mg
Senovka grécka extrakt 40 mg
Luteín 12 mg
Vitamín B110 mg
Zelený čaj extrakt 10 mg
Vitamín B2 8 mg
Vitamín B6 7 mg
Zinok 7 mg
Koenzým Q10 3 mg
Vitamín B9 500 mcg
Biotín 100 mcg
Chróm 50 mcg
Selén 40 mcg
Vitamín D3 10 mcg
Vitamín B12 15 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 15 € | 12 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom