Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Ochrana zdravia žlčníka pri tvorbe kameňov

Žlčník je malý, ale dôležitý orgán uložený v pravom podrebrí. Z pečene doň úzkym kanálikom prúdi riedka žlč, tá sa v žlčníku zahustí. Pri trávení potravy ju žlčník vytlačí do dvanastníka. Tam začne rozkladať tuk a cez črevnú stenu sa dostane do krvného a lymfatického obehu.

Žlčové kamene v podobe piesku sú vlastne vyzrážané zložky žlče i stvrdnuté časti žlče. Mnoho pacientov o nich nevie, pretože nemajú žiadne ťažkosti. Problémy môžu nastať vtedy, keď sa kamene zo žlčníka premiestnia do žlčovodu. Ak sa žlčové cesty zablokujú, dostaví sa bolestivý žlčový záchvat. Bolesť sa začína náhle, často býva spojená s vracaním a trvá približne tri hodiny. Úplná i čiastočná blokáda žlčníka môže zapríčiniť záchvat (koliku) i zápal žlčníka.

Cholecystolithiasa je ochorenie, ktoré je charakteristické prítomnosťou žlčových kameňov. Najčastejšou príčinou vzniku ochorenia je zvýšená hladina cholesterolu v krvi alebo bilirubínu. Patrí medzi typické dedičné ochorenia, ktorým trpia až trikrát častejšie ženy než muži. Postihuje ľudí starších, s nadváhou, so zvýšenou sekréciou cholesterolu do žlče a zníženou tvorbou žlčových kyselín.

  • ODPORÚČANÉ PRÍPRAVKY:

  • SPÔSOB UŽÍVANIA:

Lecitín+Horčik: 2 až 4 tablety 2-krát denne po jedle

Yucca+: 1 tableta 2x denne s jedlom

C- komplex: Dospelí 1 až 2 tablety denne. Tabletu nechajte v ústach rozpadnúť a mikropelety prehltnite.

Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:

Kyselina L-Askorbová - Vitamín C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E, zvyšuje vstrebávanie železa

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

YUCCA SHIDIGERA je rastlina s vysokým obsahom saponínov, je využívaná na podporu detoxikácie organizmu, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu metabolizmu

SLADOVKA HLADKOPLODÁ Sladovka je rastlina využívaná na podporu zdravia dýchacích ciest a na podporu správneho fungovania tráviaceho systému.

HORČÍK prispieva k správnej funkcii psychiky.

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom