Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
NA PODPORU ZDRAVÝCH VLASOV

Pri vypadávaní vlasov sa zistila účasť štyroch základných faktorov: 
1) dedičnosť 

2) hormóny - mužský pohlavný hormón testosterón (vplyvom enzýmu 5-alfa-reduktázy premieňa na aktívnu formu dihydrotestosterón, ktorý poškodzuje vlasové korienky) a ženské pohlavné hormóny estrogény (chránia pred padaním vlasov a preto ich nedostatok v klimaktériu môže mať za následok padanie vlasov) 

3)diétne faktory 
4)stresy

SÚVISIACE TÉMY:

Vlasy-zhoršenie kvality

Vlasy- vypadávanie

Vlasy- šedivenie a padanie

VLASY- CIELENÁ ZOSTAVA PRÍPRAVKOV

Melanín je hnedočervený pigment, ktorý určuje prirodzenú farbu vašich vlasov. Čím väčšie je jeho množstvo, tým tmavší je vlas. S klesajúcim množstvom pigmentu sa farba vlasov mení od čiernej, cez hnedú a ryšavú až na blond. S postupujúcim vekom klesá obsah melanínu v tele a vlasy začínajú šedivieť. Na vzniku šedivosti sa okrem veku môžu podieľať psychické faktory (stres) alebo nedostatok vitamínov skupiny B (vitamín B5, B6). 

Vlasy sú veľmi pevné, ale na druhej strane aj veľmi citlivé na nepriaznivé vplyvy nášho okolia (napr. poveternostné podmienky, slnko, smog). Náš zdravotný stav je viditeľný aj na našich vlasoch. 

Systém odstraňovania príčin vypadávania a šedivenia vlasov : Po 3 mesiacoch užívania prípravkov zahrnutých do zostáv dochádza k výraznému potlačeniu padania a šedivenia vlasov, celkovému zlepšeniu kvality vlasov. Optimálne výsledky sa individuálne dosahujú po 3-6 mesiacoch. 


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom