Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
C-Vitamín- Kyselina L-Askorbová (ľavotočivá kyselina L-Askorbová) 250g. NOVINKA

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako NOVINKA, ale na zozámenie sa s jeho vlastnosťami je dostupný v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na podporu zdravia a správneho fungovania imunitného systému, prispieva k správnej funkcii krvných ciev, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému,k správnej funkcii psychiky,  a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

RECENZIE

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.

Spôsob užívania: 1/4 – 1/2 kávovej lyžičky
(0,5 – 1,5g) 1-3x denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


Zloženie:

Ester C 137,5 g
Ľavotočivá Kyselina L-askorbová 100 g
L-askorbyl-6-palmitát 12,5 g
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 250 g - 11.7 € | 9.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom