Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ASHWAGANDHA EXTRAKT 100 tbl. NOVINKA

Názvy výrobkov  a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.


Doplnok výživy zdravia a správneho fungovania nervového systému, na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu zlepšenia erekcie a libida.

RECENZIE

ASHWAGANDHA EXTRAKT sa v prírodnej medicíne využívala na podporu pamäti a koncentrácie, na zlepšenie erekcie a libida, na podporu nervového systému, na zdravý a spokojný spánok.

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

Spôsob užívania: 3 tablety 2x denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.Zloženie:

Ashwagandha extrakt 5% withanoloidov (withania somnifera) 340 mg
Sójový Lecitín 20 mg

Ďalej obsahuje: Stearan horečnatý rastlinný - protihrudkujúca látkaCena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100tbl - 7 € | 5.6 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom