Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
LYZÍN C KOMPLEX MAX 250tbl. NOVINKA

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako NOVINKA, ale na zozámenie sa s jeho vlastnosťami je dostupný v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na zdravia pri onkologických ochoreniach.

LYZÍN je proteinogénna aminokyselina, ktorá v prípravku prispieva k rýchlejšiemu hojeniu rán po úrazoch. Organizmus si ho nedokáže sám vyprodukovať. Považuje sa za najpostrádateľnejšiu aminokyselinu. Funguje ako nezastupiteľná jednotka všetkých bielkovín, pomáha v tele zúžitkovať všetky potrebné aminokyseliny. Podporuje tvorbu protilátok, chráni srdce a cievy.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu bervového systému, k správnej funkcii psychiky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.

PYCNOGENOL látka s antioxidačnými účinkami, ktorá chráni bunky organizmu pred útokom voľných radikálov a je využívaná na podporu zdravia pokožky a ciev.

VÁPNIK v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, normálnemu fungovaniu svalov, tráviacich enzýmov, na udržanie zdravých kostí a zubov.

ZINOK v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.


Spôsob užívania:  3tbl. denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


Zloženie:

Askorban vápenatý 222 mg
Lyzín 140 mg
Prolín 70 mg
Vitamín C 44,4 mg
L-Askorbyl-6-palmitát 11 mg
Zelený čaj extrakt 5,6 mg
Citrusové bioflavonoidy 5,6 mg
Rutín 2,5 mg
Pyknogenol 0,56 mg
Zinok 0,75 mg
Acerola extrakt 0,28 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 250 tbl. - 10.8 € | 8.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom