Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
MLADÝ ZELENÝ JAČMEŇ 280tbl./ 152 g NOVINKA

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy je prírodný zdroj minerálov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín. Prispieva k správnej hladine cukru v krvi a ochrane zdravia pri zrážanlivosti krvi. Na ochranu zdravia tráviaceho systému a zvýšenej acidite žalúdka. Na podporu zdravia pri detoxikačných kúrach a zápaloch.

RECENZIE

MLADÝ ZELENÝ JAČMEŇ v prípravku prispieva k udržaniu celkového zdravia organizmu a jeho ochrane pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, udržuje správne fungovanie imunitného systému, hrá významnú úlohu pri odkyslení organizmu a dodáva energiu.

Spôsob užívania: minimálne 4  tablety, optimálne 8 a viac tabliet ráno nalačno. U športovcov pri záťaži a regenerácii 2x denne 8 a viac tabliet zapiť 2dcl vody.

Systém Tachyon - nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameranými na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


Zloženie:

Sušená šťava z výhonkov mladého zeleného jačmeňa 500 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 280tbl./ 152 g - 14.9 € | 11.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom