Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
LYZÍN PROLÍN 150tbl. NOVINKA

Doplnok výživy sa zúčastňuje na podporu tvorby kolagénu a na podporu zdravia srdca a ciev. Objav odmenený Nobelovou cenou za medicínu informuje, že aminokyselina lyzín blokuje účasť lipoproteínu (Lp) pri vytváraní aterosklerotických plakov- cievnych usadenín.


RECENZIE

Aminokyseliny lyzín a prolín vytvárajú „teflónový“ povrch ciev, umožňujú jednotlivým zložkám krvi prúdiť cievami bez prichytenia sa o steny,zamedzujú usadzovaniu sklerotických plakov. Lipoproteín obsahuje oba typy receptorov – „miest, kde pasujú kľúče do zámku“ pre aminokyseliny lyzín a prolín. Ako náhle zvýšime diétny príjem lyzínu, dochádza k obsadeniu lipoproteínu a tým k znemožneniu väzby na lyzínové väzobné miesta v poškodenej cievnej stene. Týmto spôsobom sa prirodzeným výživovým mechanizmom zamedzí ukladaniu sklerotických plakov. Navyše pri doplnení účinkov lyzínu a prolínu ďalšími mikronutrientami dochádza súčasne k zlepšeniu postupného uvoľňovania plakov a tým prirodzenému ústupu ochorenia ciev.

V liečebnom výživovom protokole je základom nepostrádateľný lyzín, nakoľko je to esenciálna aminokyselina, ktorú telo nedokáže vytvárať. Prolín sa v tele dokáže vytvárať z lyzínu, podávanie prolínu zjednodušuje biochemické procesy v tele, je prospešné ale nie je nevyhnutné. Lyzín umožňuje vytvárať kolagén potrebný na obnovu poškodených miest ciev. Lyzín a prolín sa viažu na voľné lipoproteíny krvnej plazmy čím znemožňujú ich väzbu na povrch ciev a vytváranie sklerotických plakov. Celkovo prispieva lyzín a prolín k zvráteniu priebehu srdcovo cievnych ochorení.

Spôsob užívania: 4tbl. 2-3x denne.

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.Zloženie:

Lyzín 300 mg,
L-prolín 120 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 150tbl. - 7.6 € | 5.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom