Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ZELENÁ KÁVA EXTRAKT 70g NOVINKA

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako NOVINKA a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na podporu zdravia pri diabetes 1. a 2. typu- znižuje inzulínovú rezistenciu, prispieva k znižovaniu hmotnosti.

Zelená káva extrakt s obsahom účinnej látky 50% kyseliny chlorogenovej. Instatný prášok  z kávových zŕn.


ZELENÁ KÁVA sa vyznačuje silnými antioxidačnými účinkami, ktoré pozitívne vplývajú na fungovanie krvného obehu. Koncentrát zo zelenej kávy pomáha znižovať inzulínovú rezistenciu. Jedná sa o poruchu rovnováhy glukózy, a vedie k zmenšeniu citlivosti svalov, tukovej tkaniny, pečene, ako aj iných buniek citlivých na inzulín. Toto ochorenie je  jednou zo základných príčin cukrovky 2. typu a tzv. tehotenskej cukrovky, ale sprevádza tiež cukrovku 1. typu. Klinickými výskumami bolo potvrdené, že užívanie tabletiek a iných doplnkov výživy s obsahom výťažku zo zelenej kávy, prispieva k výraznému zníženiu vzniku vyššie spomenutých ochorení a zmenou životného štýlu, môže choroba úplne ustúpiť.


Spôsob užívania:
1/4 kávovej lyžičky 1-4x denne pridať do kávy

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.Zloženie:

Zelená káva extrakt 70 g

1 dávka obsahuje: Zelená káva extrakt 350 mg

Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 70g - 9.8 € | 8.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom