Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ONKOLOGOCKÉ OCHORENIA

Pozoruhodné výsledky s pôsobením vysokých dávok C vitamínu v kombinácii s Lyzínom Prolínom, Amygdalínom, Enzýmami: Trypsínom a Chymotrypsínom, predstavujú novodobú revolúciu v oblasti.


ZOSTAVA: Lyzín Prolín 150tbl., Amygdalín B17
25g, Trypsín Chymotrypsín 100tbl., Lyzín C komplex Max 250tbl., C IMUN 100tbl., IP6MG 60tbl., Fucoidan 100tbl.






AMYGDALÍN – VITAMÍN B17

Rakovinové bunky obsahujú veľké množstvo enzýmu zvaného beta-glucuronidasa (ďalej BG). BG sa vyskytuje aj v zdravom organizme, ale v minimálnom množstve. V prítomnosti BG sa vitamín B17 rozpadá a uvoľňuje kyselinu kyanovodíkovú a benzaldehyd. Tieto dve látky bojujú proti rakovine zvnútra a ničia ju. Čo sa však stane s vitamínom B17 v zdravom tele? Čo sa deje, keď kyselina kyanovodíková a benzaldehyd prejdú do zdravého tkaniva? Zdravé bunky na rozdiel od rakovinových obsahujú enzým zvaný rhodanesa. Tento enzým dokáže kyselinu kyanovodíkovú premeniť na thiocyanat, ktorý je pre nás zdravý. Thiocyanat znižuje krvný tlak a za druhé je látkou, z ktorej náš organizmus produkuje pre nervy tak dôležitý vitamín B12. Jedovatý benzaldehyd sa mení pomocou vzdušného kyslíka na bolesti utišujúcu kyselinu benzoovú. To je snáď aj dôvod, prečo vitamín B17 pôsobí utišujúco pri bolestiach. Keďže sa rakovinové bunky živia kvaseným cukrom a nie kyslíkom, nemajú proti benzaldehydu žiadnu šancu. V krátkosti povedané: vitamín B17 bojuje proti rakovine zvnútra a pre normálne bunky je zdravý – podľa G. Homesových vysvetlení.


TRYPSÍN
je jedným z enzýmov tráviaceho systémum ktorý je zodpovedný za vsetrbávanie a štiepenie bielkovín z tenkého čreva. Vylučuje sa z pankreasu ako neúčinný trypsinogén, ktorý je až v čreve aktivovaný enterokináziou črevnej šťavy. Štiepi obzvlášť tie bielkoviny, ktoré sú natrávené. CHYMOTRYPSÍN má podobné vlastnosti ako trypsín, líšia sa len podľa miesta štiepenia bielkoviny.Tablety s týmito enzýmami je potrebné užívať na lačno, minimálne 15-20 minút pred jedlom a zapiť ich minimálne 2 až 3 dcl tekutín. V kyslom prostredí žalúdka sa totiž deaktivujú, preto je potrebné, aby po užití prešli rýchlo žalúdkom (prázdnym) do tenkého čreva, kde sa následne rozpustia a vstrebú do krvi.


LYZÍN C KOMPLEX MAX - Experimentálny výskum na izolovaných nádorových bunkách ukázal, že vitamín C potláča rozmnožovanie buniek zhubných nádorov, usmrcuje ich a zmenšuje nádorovú masu. Zároveň sa dokázalo, že vitamín C vo vysokých dávkach zvyšuje aj účinnosť chemoterapie, zlepšuje jej znášanie a zároveň chráni zdravé bunky pred poškodením. Pri onkologických ochoreniach sa terapia aplikuje 2x týždenne počas 6 týždňov a po troch týždňoch prestávky sa znova zopakuje.

VITAMIN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.


LAPACHO (PAU D´ARCO) v prípravku Imunoglobulín, vďaka svojim antibiotickým účinkom pôsobí proti baktériám a plesniam. Mnohí odborníci hovoria o podporných účinkoch pri onkologických ochoreniach vrátane leukémie. Pozitívne pôsobí po chemoterapii a dlhodobom užívaní psychofarmák.


IP6 (inozitol hexafosfát) napomáha regulovať proliferáciu a diferenciáciu buniek, čím zasahuje do procesu nekontrolovateľného množenia a rastu buniek pri vzniku nádorového procesu. Zvyšuje aktivitu K-buniek, ktoré sú súčasťou bunkovej imunity (účinkujú bez účasti protilátok) a zvyšuje tvorbu tumor-supresorových génov p53, ktoré účinkujú v poškodených bunkách - zabraňujú ich rozmnožovaniu a navodzujú v nich naprogramovanú bunkovú smrť (apoptózu). IP6 je silný antioxidant, chráni pred vznikom obličkových kameňov, má protivírusové a antikarcinogénne účinky.


Dnešok so sebou prináša množstvo ochorení, ktorých pôvodcami sú rôzne patogény, spôsob života, životospráva, stres, rýchlosť nášho bytia a „vymoženosti“ modernej kybernetickej doby, ako elektromagnetický smog, či geneticky upravované potraviny. Nikto z nás však netuší, či tieto choroby máme zapísané v génoch po rodičoch a čakáme, či sa prejavia, alebo nie, alebo nás choroby postretnú nepripravených v návale stresu, či len v dôsledku zanedbania lásky k sebe, alebo len zlyhaním nášho imunitného systému. Náš imunitný systém, je to, vďaka čomu sa dokážeme adekvátne brániť pôvodcom rôznych ochorení. Málokto však tuší, že aj rakovina prichádza, keď náš imunitný systém zlyháva. A prečo to spomínam? FUCOIDAN je látka, ktorá sa nám dokáže postarať o náš obranný - imunitný systém. Jeho účinky sú mnohoraké od jednoduchých ochorení cez onkologické.


- VIDEO


Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Lyzín Prolín 150tbl., Amygdalín B17 25g, Trypsín Chymotrypsín 100tbl., Lyzín C komplex Max 250tbl., C IMUN 100tbl., IP6MG 60tbl., Fucoidan 100tbl. - 89.1 € | 80.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom