Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
SRDCOVO-CIEVNE OCHORENIA

Revolúciou je zvýšenie tvorby kolagénu v stenách ciev, obnovenie ich pružnosti v spojení s potlačením narušovania cievnych ciev homocysteínom a jeho reguláciou.  Vysoké dávky komplexu C vitamínov  v spojení s lyzínom a prolínom, a regulátormi homocysteínu B6 a B12 predstavujú revolučný prelom starostlivosti o priechodnosť a pružnosť ciev a žíl. Skúsenosti a štúdie poukazujú na celosvetovo významnú zmenu v tejto oblasti.

Najčastejšie požadovaná komplexná zostava pri srdcovo - cievnych ochoreniach:


ZOSTAVA: Srdcovo-cievny komplex 250tbl., Lecitín + Horčík 360tbl., Varixol 50tbl., Enzýmkomplex 60tbl., Q10+Vit.E+CLA 30tbl., Einstein Ginko 60tbl.SRDCOVO-CIEVNY KOMPLEX

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C znižuje hladinu C reaktívneho proteínu, ktorý je, zdá sa, o niečo lepším ukazovateľom rizika srdcovo-cievnych ochorení, ako hladina cholesterolu. Aj v tomto smere bolo vykonaných množstvo štúdií a jedna z nich priniesla výsledky, že užívanie vitamínu C, znižuje riziko srdcovo-cievnych chorôb o 25 %. Jedzte minimálne 5000 -10000 mg Vitamínu C denne (1000 – 2000 mg 5 x denne). Nedostatok vitamínu C je po nedostatku vody v tele druhou hlavnou príčinou kardiovaskulárnych ochorení. Pri vážnych ochoreniach sa nebojte zvýšiť prijem vitamínu C na 10 až 20 gramov denne podľa závažnosti ochorenia.

PYCNOGENOL v prípravku mierne znižuje krvný tlak, preniká hemoencefalickou bariérou – chráni mozgové bunky. Boli pozorované zlepšenia pamäti.
Zlepšuje pevnosť, elasticitu tepien a žíl, polopriepustnosť kapilár. Zlepšuje krvný obeh a chráni pred napuchnutím kotníkov v lietadle při dlhšom lete. Sedenie v lietadle bez pohybu spôsobí nahromadenie krvi okolo kotníkov, okraj sedadla zabráni návrat krvi žilami v nohách. Horšie je keď sa v žile vytvorí zrazenina, ktorá putuje a môže vyvolať infarkt, alebo mozgovú mrtvicu. Pycnogenol by mohli podávať letecké spoločnosti na zlepšenie krvného obehu, tak jako podávali cukríky a žuvačky na uvoľnenie tlaku v ušiach.
Preventívne sa užíva pri ischemickej chorobe srdca a mozgovej mŕtvici.


VARIXOL v prípravku slúži na ochranu zdravia správneho fungovania žilového systému, ciev, srdca a podporu správneho fungovania imunitného systému.

Q10+Vit.E+CLA zabezpečuje podporu zdravia srdca, ciev, pečene, svalov, udržuje zdravú hladinu cholesterolu a podporuje zdravé fungovanie nervového systému.

GINKO BILOBA je využívaná pre ochranu zdravia mozgu, srdca a ciev, na podporu pamäti a koncentrácie, optimálneho krvného tlaku.

PANKREATICKÉ ENZÝMY zahŕňajú tri skupiny enzýmov- proteázy ( trypsín, chymotrypsín), lipázy, amylázy. Pankreatické enzými sú čiastočne absorbované organizmom. Prispievajú k ochrane zdravia tráviaceho traktu ( žalúdka ), na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi, na ochranu zdravia srdca a ciev, chránia organizmus pred širokým spektrom voľných radikálov, na podporu imunity, na ochranu zdravia kĺbov, svalov a tkanív.


LECITÍN má priaznivý vplyv na mnohé orgány a telesné funkcie. Rozpúšťa nebezpečný cholesterol, ktorému tak zabráni usadzovaniu v cievach. Tým lecitín významne pomáha pri boji s kornatením ciev. Vyššia potreba lecitínu vzniká pri nadmernej fyzickej a psychickej námahe, únave či zvýšenej konzumácii alkoholu.


HORČÍK napomáha brániť rozvoju srdcových ochorení. Znižuje krvný tlak, bojuje proti srdcovej arytmii a umožňuje rozširovanie ciev. Tým napríklad pomáha rýchlejšiemu vyliečeniu pacienta po srdcovej príhode. Nedostatok tohto minerálu môže mať za následok napríklad nervozitu, podráždenosť, únavu a svalové kŕče. Zároveň tiež spôsobuje nepravidelné búšenie srdca a zvyšuje riziko srdcových ochorení.


- VIDEO


Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Srdcovo-cievny komplex 250tbl., Lecitín + Horčík 360tbl., Varixol 50tbl., Enzýmkomplex 60tbl., Q10+Vit.E+CLA 30tbl., Einstein Ginko 60tbl. - 41.2 € | 32.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom