Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ŠTÍTNA ŽĽAZA

Nový prístup predstavuje doplňovanie základných živín pre štítnu žľazu, L-Tyrozínu a vybranej rady B vitamínov, čím dochádza k podpore tvorby euthyroxu- hormónu štítnej žľazy a k obnoveniu jej správnej funkcie. Práve nedostatočná tvorba euthyroxu je najčastejšou príčinou zväčšovania štítnej žľazy. Revolučnou je zmena v prístupe k často vyskytovaným problémom pri obezite- zväčšovanie štítnej žľazy alebo tvorba uzlíkov.


ZOSTAVA: Kelp 100tbl., L- Tyrozín 100tbl.


KELP je morská riasa bohatá na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je jedným z najlepších prírodných zdrojov jódu pre ľudský organizmus. Výživový doplnok KELP je formula pre podporu sústavy žliaz s vnútorným vylučovaním. Je zdrojom plnohodnotných bielkovín a nukleových kyselín. Jej pôsobenie sa využíva pri redukčných programoch, pretože napomáha pri spaľovaní zásob tuku, zlepšuje činnosť štítnej žľazy, podporuje obranyschopnosť organizmu, zlepšuje kondíciu, trávenie a vylučovanie toxických látok z tela. Pomáha znižovať horúčku, pôsobí pozitívne proti nádorovému bujneniu, podieľa sa na znížení hladiny cholesterolu a krvného tlaku. Dostatočné množstvo jódu u tehotných je dôležitým predpokladom pre správny vývoj centrálnej nervovej sústavy plodu.


L-TYROZÍN je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervového prenášača dopamínu, norepinefrínu a epinefrínu, ďalej je prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Pri trvalo zvýšenej ako fyzickej tak aj psychickej aktivite v organizme dochádza k deficitu týchto neurotransmiterov (prenášačov nervových vzruchov), čo znižuje schopnosť koncentrácie, tak aj celkovú výkonnosť a dostavujú sa stavy trvalej únavy. Napomáha teda k zvýšeniu mentálnej aktivity. Ďalšie funkcie tejto aminokyseliny je jej spoluúčasť na mechanizme, ktorý napomáha zvyšovať využívanie energie z tukového tkaniva - "sekundárny spaľovač".


Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Kelp 100tbl., L- Tyrozín 100tbl. - 15.5 € | 13.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom