Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
KĹBY, CHRBTICA,...

Revolučným je zistenie,že spojenie pôsobenia fytohormónov s látkami podporujúcimi tvorbu kolagénu,  regeneráciu šliach a kostí, vyvoláva procesy na obnovu podkožného kolagénového cementu, ktoré úbytok je príčinou tvorby vrások a tiež vyvoláva procesy na regeneráciu kĺbových lôžok a zvyšovanie pružnosti žíl a ciev. Základom sú zvýšené dávky Esteru C vitamínu v kombinácii s Lyzínom, Prolínom a Zinkom na tvorbu kolagénu s podporou látok pre stavbu chrupaviek a kĺbových lôžok ako: Chondroitín, Glukosamín, MSM, Kyselina Hyalurónová, Hydrolizovaný kolagén a Vitamín D.Zostava: Mobil+ 120tbl., Kolagén 160tbl., Kyselina Hyalurónová 100tbl.


MOBIL+

VITAMÍN C v prípravku. Dostatočný a pravidelný prísun vitamínu C má obrovský prínos pre športujúcich ľudí a to hneď z niekoľkých dôvodov. Tak napríklad sa podieľa na regulácii metabolizmu aminokyselín a urýchľuje hojenie rán. Udržuje tkanivá a kosti zdravé a v kondícii. Podporuje vstrebávanie železa. Nedostatok tohto stopového prvku v ľudskom organizme spôsobuje anémiu, ktorá trápi mnohých športovcov. Vitamín C ovplyvňuje zužitkovanie minerálnych látok v organizme. Teda jeho funkcia spočíva v napomáhaní spracovania a zužitkovania vápnika, železa alebo aj aminokyselín, napríklad pri tvorbe a regenerácii kolagénu, kostí či šliach. Vitamín C ovplyvňuje aj zužitkovanie minerálov i aminokyselín, ktoré sú kľúčové pre zdravé kosti, kĺby i svaly.


GLUKOSAMÍN A CHONDROITÍN v prípravku. Glukosamín a chondroitín sú telu vlastné látky prirodzene sa vyskytujúce chrupavkách a v kĺbových tekutinách. Glukosamín má mierny protizápalový účinok, tlmí degradáciu chrupavky. Chondroitín viaže vodu a tým zvyšuje elasticitu chrupavky a jej výživu, taktiež má mierny protizápalový účinok a tlmí degradáciu chrupavky. Chondroitín a glukosamín sa používajú vo forme rôznych solí, z nich najvyužiteľnejšie pre organizmus sú: chondroitínsulfát a glukosamínhydrochlorid.


KOLAGÉN obsahuje špeciálne zloženie aminokyselín, ktoré svojím zložením zabezpečujú tvorbu kolagénu, ktorý tvorí chrupavkové a kostné medzibunkové priestory. Hydrolizovaný kolagén vyživuje a obnovuje kostné a chrupavkové bunky, podporuje tvorbu nových kolagénných vlákien a tým pozitívne ovplyvňuje regeneračnú schopnosť chrupavky. Je vyrábaný enzymatickou hydrolýzou, ktorá zabezpečuje jeho vysokú funkčnosť, dokonalé využite a intenzívne vstrebávanie v organizme. Hydrolizovaný koalgén je bohatým zdrojom aminokyselín, ktoré sú potrebné pre výstavbu spojivového tkaniva – kosť, chrupavka, pokožka.


VITAMÍN D spevňuje kosti a znižuje riziko reumatoidnej artritídy a nepríjemnej osteoartrózy.


KYSELINA HYALURÓNOVÁ pôsobí proti degenerácii chrupavky a obnovuje jej pôvodné vlastnosti. Čím viac sa kyseliny hyalurónovej nachádza v kĺboch, tým lepšie sú viskózno-elastické vlastnosti chrupavky. Kyselina hyalurónová pôsobí proti degenerácii chrupavky a obnovuje jej pôvodné vlastnosti.Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Mobil+ 120tbl., Kolagén 160tbl., Kyselina Hyalurónová 100tbl. - 25.5 € | 24 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom