Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
IMUNITA A ALERGIE, VÍRUSY, BAKTÉRIE, PLESNE

Všetky navzájom súvisia. Nový prístup je v ich spoločnom riešení. Do organizmu sa dostávajú živiny dôležité pre správnu činnosť imunitného systému a regeneráciu. Prípadné extrakty potláčajúce nežiaducu imunitnú reakciu. Organizmus pozitívnu reakciu na živony spojí s poklesom alergickej reakcie čo postupňuje umožňuje prestavenie na mentálnej aj fyziologickej úrovni. Prepnutie zmeny alergickej reakcie na podnet spúšťajúci regeneráciu organizmu. Zároveň sa eliminujú pôsobenia vírusov, baktérií a plesní, ktoré narúšajú činnosť imunitného systému.

ZOSTAVA
: Anti V 100tbl., C Imun 100tbl., Imunocolostrum 120tbl., Glukán IP6 60tbl., Imunoglobulín 60tbl., Cordyceps 100tbl., Ultrakomplet 60tbl.
ANTI V

ZINOK
v prípravku

Je stopový prvok, ktorý je v organizme súčasťou viac ako 200 rôznych enzýmov. Najviac zinku sa v organizme vyskytuje v pečeni, svaloch, kostiach, koži, nechtoch, vlasoch. Mužský organizmus obsahuje najviac zinku v prostate a najviac zinku stráca ejakuláciou. Je optimálny pri metabolizme cukrov, tvorbe a metabolizovaní bielkovín, transporte CO2, syntéze nukleových kyselín a hemoglobínu, je antioxidačný – súčasť silného antioxidačného enzýmu SOD (superoxid dismutáza), zlepšuje chuťové a čuchové vnemy (najmä pri chemo- a rádioterapii). Zinok okrem toho spoľahlivo podporuje imunitu a nedávny výskum odhalil tiež jeho význam pre správne videnie a ochranu sietnice, kde je dôležitou súčasťou aktívnej látky rhodopsín.


OREGANO
v prípravku
patrí k prírodným antibiotikám. Okrem škodlivých baktérií ničí aj plesne a vírusy. Dezinfikuje, znižuje horúčku, pomáha pri nádche a ostatných chorobách dýchacích ciest. Povzbudzuje trávenie a činnosť imunitného systému.


KURKUMÍN
má protizápalový účinok, zvyšuje tvorbu a vylučovanie žlčových kyselín – napomáha tráveniu, napomáha správnej funkcii pečene a žlčníka, znižuje hladinu LDL cholesterolu (zlého cholesterolu), má výrazné antioxidačné účinky, posiľňuje imunitný systém a zabraňuje alergiam.


EXTRAKT Z GREPOVÝCH JADIER bol s úspechom vyskúšaný u rôznych ochorení, ktoré spôsobovali oslabenie imunity, pretože jeho antimikrobiálne účinky významne posilňujú imunitný systém. Zistilo sa, že grepové jadierka pri odporúčanom dávkovaní navyše brzdia pôsobenie škodlivých črevných baktérií, ale neničia dôležité bifidobacily a počet laktobacilov sa znižuje iba nevýznamne.


VITAMÍN C už dávnejšie získal povesť stimulátora imunitného systému. Štúdie ukázali že vitamín C môže naozaj pomôcť v prevencii a liečbe mnohých infekčných ochorení, vírusových ochorení, kvasinkových infekcií. Zlepšením funkcie imunity môže rovnako zvyšovať úspešnosť liečby rakoviny. Vitamínu C ovplyvňuje skutočne široký okruh ochorení. V súčasnosti sú úž účinky vitamínu C vedecky objasnené výskumami siahajúcimi až na úroveň imunologických procesov jednotlivých buniek. Americká akadémia pre alergie, astmu a imunológiu medzi inými vedeckými prácami vykonala aj štúdiu vplyvu vitamínu C na imunitný systém.


KOLOSTRUM
je výnimočné najmä svojím zložením. Skladá sa z množstva aktívnych  imunoglobulínov, ktoré dokážu neuveriteľne posilniť oslabenú imunitu a priamo napadnúť záškodníkov v ľudskom tele. Tieto látky ich však vedia nielen poraziť, ale ak si s nimi samé nevystačia, upozornia na ne slabo fungujúci imunitný systém, ktorý tak zrýchli svoje obranné reakcie a posilní sa. Kolostrum je okrem slabej imunity účinné aj pri regenerácii organizmu, spomaľovaní procesu starnutia, raste svalovej hmoty, či dokonca aj pri spaľovaní tukov. Vhodné je však napríklad aj pri herpesoch, onkologických chorobách, srdcovo-cievnych ochoreniach, alergiách, hnačke, zápale žalúdka, krvných chorobách, cukrovke, depresiách, či kožných problémoch, ale aj pri chorobách kostí.


IMUNOGLUBULÍN stimuluje imunitný systém. Imunoglobulíny sa dostavia na miesto infekcie, kde nepriateľa buď eliminujú alebo na neho upozornia iné imunitné bunky. Imunoglobulíny sú efektívnymi zabijakmi v imunitnom systéme. Nedostatok imunoglobulínov má za následok zníženie obranyschopnosti organizmu proti banálnym infekciám, ale aj proti vzniku najzávažnejších ochorení.


IP6 (inozitol hexafosfát) - výskum úlohy v organizme postupne odhalil celý rad prospešných účinkov, ktoré môžu mať IP6 pre ľudský organizmus – napr. podporu integrity buniek, ktorý súvisí s antioxidačným potenciálom IP6, založenom na schopnosti inhibovať vplyv železa na tvorbu hydroxylových radikálov. IP6 prispieva k integrite buniek a vďaka tomu, že patrí k triede fosfolipidov – látok nevyhnutných pre štruktúru a funkciu biologických membrán. Významnou aktivitou IP6 je i podpora imunity, napríklad prostredníctvom zvyšovania aktivity NK- buniek (tzv. prirodzených zabíjačov, natural killers). IP6 pôsobí aj ako  prekurzor molekúl nevyhnutných pre prenos signálov v bunke, má preto dôležitú úlohu v bunkových funkciách, napr. podporuje vyvolávanie apoptózy v rakovinovej bunke, pre ktorú je charakteristická porucha schopnosti akceptovať signál apoptózy. Aktivita IP6 v protinádorovej ochrane je sprostredkovaná ešte ďalšími mechanizmami. 1,6 IP6 má preto potenciál ako doplnok štandardnej onkologickej liečby a prispieva i k lepšiemu znášaniu adjuvantnej terapie.

CORDYCEPS ako vysoko efektívny prostriedok pre imunologickú reguláciu môže nielen posilniť imunitu, ale aj v racionálnej miere znížiť nadbytok imúnneho stavu niektorých ľudí, je ideálnym prostriedkom pre ľudí fyzicky slabých so zníženou imunitou, pre tých, ktorí sa rýchlo unavia, obézne osoby a ľudí s rakovinovými ochoreniami, má účinky ako antibiotikum. Má baktériostatické účinky proti niekoľkým desiatkam patogénnych baktérií vrátane pneumokokov, streptokokov a zlatého stafylokoku, protizápalové účinky. Účinok Cordycepsu je vyšší ako u hydrokortizonu. Rozširuje krvné cievy, zvyšuje krvné zásobovanie srdca a pľúc. Vďaka tomu, že v žiaducej miere zvyšuje prietok krvi v koronárnej artérii môže predísť vzniku trombu, reguluje v krvi počet trombocytov, podporuje rozpúšťanie trombov, reguluje rovnováhu kalcia a fosforu v krvi, v prijateľnom stupni rozširuje cievy, znižuje množstvo lipidov a cholesterolu v krvi, spôsobuje uspokojenie, zvyšuje schopnosť buniek sa okysličiť, má schopnosť regulovať energiu JIN a JANG a dosiahnuť ich rovnováhu v našom organizme, má veľkú adaptogénnu schopnosť, pomáha ničiť tuberkulózny bacil a iné pľúcne choroby, reguluje imunitu, zvyšuje schopnosť nášho organizmu postaviť sa na odpor rôznym ochoreniam, znižuje nadmerné zvýšenie imunity a odstraňuje jeho poruchy na genetickej úrovni pri autoimúnnych ochoreniach, takých, ako je sklerodermia, ružienka, reumatická artritída a reumatizmus, vďaka normalizácii činnosti orgánov zodpovedajúcich za imunitu má protizápalové účinky, čo sa týka sily pôsobenia, je porovnateľný s účinkami nesteroidných hormónov (napríklad s hydrokortizónom), zvyšuje schopnosť nášho organizmu prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, toxickým látkam, veľkým fyzickým záťažiam, má antioxidačné účinky, aktívne odstraňuje z organizmu toxické látky, sem patria aj produkty metabolizmu liekov, má protirakovinové účinky, stimuluje aktivitu leukocytov a obnovuje v krvi ich hladinu, zmierňuje vedľajšie účinky rádio a chemoterapie, reguluje činnosť pečene, obličiek a pľúc zlepšuje látkovú výmenu v tkanivách všetkých orgánov. Jedným z najviac užitočných vecí, ktoré Cordyceps ponúka, je prostý akt okysličenia. Huba rozšíri dýchacie cesty v pľúcach, čo privedie viac kyslíka do krvi. Týmto spôsobom dostane každá bunka v tele viac kyslíka, čo vedie k lepšej funkcii bunky a dosiahnutiu vyššej energetickej hladiny. Má omladzujúce účinky.Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Anti V 100tbl., C Imun 100tbl., Imunocolostrum 120tbl., Glukán IP6 60tbl., Imunoglobulín 60tbl., Cordyceps 100tbl., Ultrakomplet 60tbl. - 58.9 € | 53 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom