Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Ako sa účinne chrániť a brániť?

Chrípková sezóna sa blíži v plnom prúde a preto si Tachyon Technology pharm. dovolilo uviesť do pozornosti niekoľko doplnkov výživy, vďaka ktorým zabránite šíreniu chrípky a iných respiračných ochorení. Keď navyše príde na udržanie zdravia našich detí, výživa je samozrejmosťou, nie len v priebehu celého roka, ale obzvlášť v tomto období.


VÝBER PRÍPRAVKOV:

1. Vitamín D3 - Výskum v posledných rokoch odhalil zásadnú úlohu vitamínu D vo vývoji zdravého imunitného systému. Jeho dostatočná hladina zaisťuje vyrovnanú imunitnú reakciu (bez alergií).

2. Cordyceps- "prírodné antibiotikum". Čistý extrakt certifikovaný bez kvasiniek, plesní a iných potenciálne škodlivých mikróbov. Poskytuje vysokú ochranu telu v boji s infekciami a ďalšími zdravotnými problémami.


3. Imunoglobulín Natur- Imunolín ako základná účinná látka v tomto prípravku, poskytuje organizmu vysokú hladinu čistých imunoglobulínov (IgG) - bielkovín, ktoré sú prirodzene produkované v organizme ako zložka imunitného systému. Lapacho (Pau D´Arco) ako vedľajšia účinná látka v tomto prípravku je veľmi silným antioxidantom a zabraňuje tvorbe a výskytu voľných radikálov.  Je využívaný na podporu imunity a zdravej pokožky.

4. C IMUN- Vitamín C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa. Echinacea ako vedľajšia účinná látka v tomto prípravku ľudia využívajú na posilnenie imunitného systému, pretože pomáha zahnať vírusové, plesňové a bakteriálne infekcie. Znižuje zápal, ničí voľné radikály a zvyšuje množstvo bielych krviniek. Je silným "čističom krvi".


Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na prevenciu a podporu liečby.


Všetky získané poznatky konzultujte s ošetrujúcim lekárom .


Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
29.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom