Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
OBLIČKY- výber doplnkov výživy so 7% zľavou!

Energia obdobia zimy je definovaná ako voda. K tomuto elementu sa viažu dva orgány: močový mechúr a obličky, ktoré sú napádané predovšetkým v zimnom období. Tachyon Technology pharm si pre Vás pripravil výber doplnkov výživy zamerané predovšetkým na obličky, ktoré v prípade nesprávneho fungovania vplývajú na funkciu vašej telesnej sústavy: opuchy, problémy s močením, kardivaskulárne problémy, ...
Neignorujte signály, ktoré môžu prejsť až do chronického ochorenia, prípadne zlyhania obličiek,... Začnite včas vnímať príznaky a pomocou prírodných látok tak získať uspokojivé výsledky.

VÝBER PRÍPRAVKOV:
1. FO-TI-
Výskum preukázal, že táto účinná látka, nie len buduje silu v obličkách, ale pomáha aj proti extrémnej únave, slabosti a vyčerpaniu. Všetka energia z tela pochádza z obličiek, ktoré sú často označované ako "koreň vitality". Fo-ti prirodzene pomáha obnoviť funkcie obličiek.

2. YUCCA- Táto účinná látka má schopnosť rozbiť anorganické minerálne usadeniny, ktoré sa spájajú s: Artritídou, DNOU, reumatizmom, obličkovými a žlčovými kameňmi. Má protizápalové účinky a je dvojnásobne efektívna. Mnoho ľudí zistilo, že chronické bolesti chrbta môžu byť vďaka Yucca odstránené a ľudia s artritídou pociťujú okamžitú úľavu od bolesti.
 
3. REGEN-
Obsahuje dôležité účinné látky pre podporu a správnu funkciu obličiek: Kyselina L-askorbová (Vitamín C) - výrazne zabraňuje tvorbe obličkových kameňov, pretože zvyšuje hladinu citrátu v moči. Koenzým Q10 v prípravku je silný antioxidant, ktorý existuje vo väčšine eukaryotických bunkách - predovšetkým v mitochondriách. Je to v oleji rozpustná látka s najvyššou účinnosťou na životne dôležité orgány: obličky, pečeň, mozog a srdce. Štúdie preukázali, že nízke hladiny Koenzýmu Q10 v krvi, môže byť jednou z príčin vzniku hypertenzie.


Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na prevenciu a podporu liečby.
Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 3 prípravky - 41.3 € | 31.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom