Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ANTI AGING DOPLNKY

  • Pre ženy v menopauze alebo pred menopauzou. Tieto doplnky pomáhajú pri  hormonálnych zmenách, znižujú nepohodlie, ako je nevoľnosť, návaly tepla, atď...

  • Pre mužov v andropauze a pred andropauzou, zároveň riešia päťdesiatku s pokojom a  energiou. Muži majú niektoré špecifické problémy, spôsobené poklesom pri výrobe určitých hormónov alebo každodenný stres, čo znamená, že nemajú rovnakú energiu ako predtým.

  • Problémy s pamäťou sa často objavujú v dôsledku prirodzeného starnutia buniek. Ale tiež použitím liekov a iných liečebných postupov príliš dlhú dobu a / alebo v nadmernom množstve. Tiež môžu vzniknúť z únavy, ktorú mávajú ľudia pod tlakom (ľudí, ktorí majú problémy, študenti vo svojich skúškových obdobiach atď.). Keďže je potom ťažké sústrediť sa môže dôjsť k strate pamäti.

  • Energia: Nedostatok energie je často jeden z príznakov, ktoré sú charakteristické pre starnutie. Doplnky výživy nám môžu pomôcť v tejto oblasti získať určité množstvo našej stratenej energie.


Navrhujeme nasledujúce balíčky doplnkov výživy:


Anti-aging balíček prípravkov pre ženy

Obdobia pred a počas menopauzy sú často synonymom fyzických a emoconálnych otrasov u žien. Táto hormonálna nerovnováha sa vyskytuje u žien v ich neskorých štyridsiatych rokoch, začiatkoch päťdesiatych rokoch. viac info.

balenie 3 kusy - 29.4 € | 24.3 €
Anti-aging balíček prípravkov pre mužov

Mužská andropauza je definovaná ako rad fiziologických a psychických symptómov, ktoré sprevádza pokles tesosterónu, predovšetkých u starších mužov, okolo roku 45-65. Príznakmi sú: pokles sexuálneho apetítu, nedostatok energie a nadšenia, nadmerné potenie, viac info.

balenie 3 prípravky - 24.3 € | 18.2 €
Problémy s pamäťou- balíček prípravkov

Problémy s pamäťou sú často spôsobené prirodzeným starnutím buniek. Je to kvôli starnutiu samotnému, kvôli liekom a príliš dlhým liečebným postupom či stravovacími návykmi. Ďalšími činiteľmi sú únava, ktorú zažívajú predovšetkým ľudia pod tlakom viac info.

balenie 3 prípravky - 23.3 € | 17.9 €
Energia - balíček prípravkov

Počas starnutia máme často pocit, že strácame energiu. Sme unavení, imunitnému systému sa nedarí a chýba nám energia pri množstve úloh, ktoré sa nám nedarí dokončiť. viac info.

balenie 3 prípravky - 20 € | 15.5 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom