Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ANTIOXIDANTY DOPLNKY

Čo sú antioxidanty?

Antioxidanty bojujú proti voľným radikálom, ktoré sú malé, okysličené molekuly, ktoré môžu byť škodlivé pokiaľ sú produkované v prebytku. Zvýšenie voľných radikálov v dôsledku znečistenia, tabaku, alkoholu, prílišného slnečného žiarenia, zlých stravovacích návykov, stresu alebo nadmerného príjmu drog, môže spôsobiť degradáciu membrán buniek. Je to práve táto deregulácia prívodu kyslíka, ktorá je zodpovedná za starnutie buniek. Čo môže viesť k únave, problémom s obehom a kĺbami, predčasnému starnutiu, problémom s menopauzou, lipidovým poruchám, atď...


Čo sa dá robiť?

Dajte svojmu telu pravidelný prísun antioxidantov. Hlavne starším ľuďom, osobám so zlými stravovacími návykmi a fajčiarom. Nezabúdajte však na miernu telesnú aktivitu a správne stravovacie návyky.

Výber doplnkov stravy je navrhnutý proti predčasnému starnutiu, pretože udržujú cirkuláciu, ktorá spomaľuje proces starnutia (aj kože) a pomáhajú udržiavať dobrú pamäť, zrak a sluch. Prispievajú tiež k prevencii niektorých chorôb súvisiacich s vekom.
U fajčiarov zbavujú nežiadúce látky z tabaku v tele. Pomáhajú pri oxidácii tela, pomáhajú chrániť črevá a iné orgány, nežiaducich účinkov fajčenia.


Navrhujeme nasledujúce balíčky doplnkov výživy:Predčasné starnutie- balíček prípravkov

Nadmerná oxidácia nášho tela v dôsledku starnutia, zlé stravovacie návyky a stres prispievajú k predčasnému starnutiu. Pokožka tak vyzerá staršie, vznikajú choroby, problémy s pamäťou , postihnutie sluchu, atď... viac info.

balenie 3 prípravky - 27.7 € | 21.1 €
Pokožka- balíček prípravkov

Znečistenie ovzdušia ovplyvňuje kvalitu nášho života. Preto je obzvlášť dôležité náš organizmus chrániť. Ak naše telo obsahuje príliš veľa toxínov, výsledkom je zlá kvalita pokožky, začervenanie očí, skutočnosťou je únava a oslabenie imunitného systému. viac info.

balenie 4 prípravky - 46.5 € | 37.2 €
balenie 4 prípravky - 47.1 € | 37.2 €
Fajčiari- balíček prípravkov

Fajčiari si spôsobujú a predovšetkým znásobujú svoje zdravotné problémy a preto je pre nich dôležité, aby sa ochránili pred niektorými sekundárnymi vplyvmi cigariet. Ale pozor! Ide o výber doplnkov stravy, ktoré nie sú ochranou proti rakovine a ďalším viac info.

balenie 3 prípravky - 24.7 € | 19 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom